Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#112235
kachna

    Kachno, pak se vrhnu na emila.

    Děkuji.
    Následovat by měla „povinná a doporučená očkování“, tak bych se pak zase vycenila a vy mi to zkritizujete. Ale fakt je, že mi mozek fakt stávkuje.
    Článek jako takovej mi ale přijde smysluplnej, ne? Podklady pro platbu by měly být v plátku také, ale na jiném místě.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 6 měsíci uživatelem kachna.