Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#112077
PetraK

  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

  Gůtn tág majne líbe Kindr.

  Jsem kantáre, totál kantáre, protože jsem šla spát v půl druhý. Řekla jsem si, že to prostě dodělám…. tohleto:

  Je jich sedm a jsou docela hezký, že jo? Brtnik se rán ptal, proč vyrábim věnce pro celou Prahu?? 😀 nejni blbej? 😀 Jeden si dám na stůl, jeden si dám na dveře, jeden si vezmu do prasé do kanclu, jeden si pověsím v Domečku na branku, jeden je pro Peťu, jeden je pro Sokola a jeden je pro Danušku. A Rumoušek si včera nějak zranil očičko, ale ráno snad už dobrý. Vběhnul do křoví, když jsme byli na haldách a pak se vrátil a byl “divnej” takovej klidnější, skákal pak na mě a já nevěděla co mi chce, bobík jeden. Ani doma, když jsme se pak vrátili, až pozdějš jsem si všimla toho oka, že ho má červený. Ale nic tam nemá, koukal i Brtnik, kterej vidí značně líp. Tak snad to nic není.

  kachna
  já se taky hlásim s nabídkou pomoci.
  😀 hoodná, ale jsi matka od tří dětí, nebudeme radši riskovat 😀

  300 nebo kolik km do Přerova a 500 zpátk
  těch dvěstě navíc – to bylo bloudění, že? 😀

  Fifi
  Ale asi mu vadi ten zvuk, kdyz kapka vody zasyci na sporaku
  to je troubelín pruhatej. Ale tak tohle by se dalo ochodit nějak, snad?
  recepis je výbornej, líbí se mi moc. Co nejdřív ho vyzkouším a dík, žes to přehodila do receptůch. Drží palce, ať jsi z úřadu co nejdřív fuč.

  nestacil by ti Brtnik, aby si s nim parkrat vyjela? Nebo by ti z nej prdla cevka? 🙂
  jo stačil, taky to tak bylo – je v plánu, protože to je nejjednodušíí, ale říkala jsem, si že odstup inštruktóra by byl třebas dobrej. Vzájemný půtky – ty největší už máme za sebou v dobách pradávných. To mě jednou tak ale nas..štval, že jsem zadupla auto na místě – byla to teda bohužel křižovatka, vylítla ven a třískla dveřma a šla pryč 😀 😀 To se mu nelíbilo úplně, tak se poté krotil. Jak von je hrozně hodnej pán, tak tohle nám spolu teda nešlo vůbec 😀 . Až když už jsem se fakt vytočila a řekla mu, že s každým cizím by se choval jinak, ale se mnou se chová jako kretén a že to teda tohle ani náhodou. Tak se opanoval, ale úplně vyladěný to občas nejni, protože má představu, že budu hnedle řídit jako von, když jsem furt ten začátečník, že jo.
  Představa, že by mě měl učit něčemu – natož řízení auta – můj magorskej fotr mi ještě dnes, kdy je již několik let pod drnem způsobuje defibrilaci osrdí 😀

  Maya
  zavřel je král bramborových lidí 😀

  kdo je král bramborových lidí?