Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

MirkaD

mám veleradost-sjela jsem na půl hodky do města-a tím pádem mám 2 jéžišky z krku-knížka pro máti-o lese z Japonska-jako meditace v lese,ralaxace v lese,fotky,k čemu jaký dřevo a tak
on valí to duchovno-jsme se málem chytly na téma-můj nepříjemný zákazník v pondělí- já ji říkala o tom pondělku,s tím,že ten chlap byl vzteklý,že jsem se ho bála-já se vůbec jaksi obecně bojím chlapů….
+agresivních ženskejch-těch se nebojím,že mě něco udělají fyzicky,ale spíš,třeba dělat ze vzteklou našttvanou kolegyní znamená,že se pak klepu já….
no,a ONA-MÁTI-ŽE JE TO MÁ CHYBA,ŽE SE NEMÁM NECHAT VYTOČIT,ŽE SI FURT ČTU TY PSYCHOLOGICKÝ KNÍŽKY A 4 DOHODY-NEBER SI NIC OSOBNĚ,ŽE…
no a já ji řekla,že bych ji chtěla vidět na mém místě,že mě každej furt říká co mám dělat,ale třeba Martin,říkal,že by kvůli lidem do obchoodu nešel,že by se s něma hádal a tak
no a já se snažila máti vysvětlit,že,většinou ustojí, nepříjemnýho zákazníka-jinak bych tam fakt nemohla dělat-ale tak jednou za rok to třeba fakt nedám
bud-když je ten zákazník fakt fest drsnej,že se bojím
a jo,byla tam ochranka,mluvila s ním asi pak dest minut,atd…
a nebo–situace číslo 2-doma problémy,v práci je toho dost,a toto je xtej zákazník za den…a prostě nemusí být nepříjemej moc-jen bude třeba ta poslední kapka….
ale jak říkám-je to jednou za čas
no-a chtěla jsem ji uvést příklad a říkám-si představte,že se bojíte psů,a na letí na vás velkej pes-a máti-že v klidu
a já aha tak si představte,že na vás letí pes,když pudete ze psama,mě neříkehte,že by se vám pak neklepali nohy?
a máti,že ne,že už na to je nachystaná, na každou vycházku nosí pepřák
a já-no a co by jste dělala?
podotýkám oni zásdně vodí psi na flexi vodítkách,
a máti-Maxe bych dala pod pažu,do náruče,na feny psi nejdou a Betty bych držela na vodítku no a stříkala to po tom psovi,to by šlo ne?
no ehm,dle mě nešlo,protože na flexině musí psa držet tou brzdičkou,ale dobrý
prostě by to zmákla a do situace,že ji pes dorve psa se nikdy nedostala a byla by v klidu
léta jogy,meditace,reiki kurzy asi taky a tak-no takže v té knížece má taky meditace a tak…
no,a sobě tu knížku od Honzáka k narozkám
to budu mít od Martina
oro tatínky dárky objednaný,
tak ted už zbývá jen dojít na poštu…a je to…
tak že né že bych měla úplně všecko máti ještě něco k té knížce,na to musí otevřít papírnictví…,ale už to pak budou mrnavý věci

Maya-tvoje vysvětlení Čajdinýho výletu nemá chybu:D:D:D:D:D
sem málem umřela smíchem,protože si to furt od té doby přdstavuju
barevně-Čajda na zahradě-dělá kolečka,kkterý pečlivě počítá,nám pak napíše,kolik to bylo km a jde spát do spacáku pod jablon,jablon nemají
jde pod hrušku,na hlavu ji spadne hruška,z ní poleze červ a bude se divit co je tam za podnájemníka pod stromem-řekne si,že takovej červ v hručce chvílu klidu nemá,sbalí si saky paky a půjde o strom dál….