Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#111843
PetraK

  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

  Gůtn tág majne líbe Kindr.

  tak pozorte děcka, včéra sem po několikátý zkusila metódu svýho kolegy, kterej, když jde spát, tak si řekne, že zejtra se probudím v tolik a tolik a budu odpočatej. Tak jo, sem si řekla, zejtra se probudim v pět třicet, celou noc se nevzbudim, ani čůrat nepudu (riskla sem to a nekoupila pemprzy 😀 ) a budu vodpočatá. Jako děckááá, vono to fungírovalo! výborná metóda!

  černej čaj
  ze porad spamujes mesic predem vanockama, uklidem.a.pecenim a letos te asi zamestnava domecek ze nestihas? Uz je to tady:D

  sem náhodou tudle psala před časem, že letošní úklid nehodlám hrotit, páč když se pak bude stěhovat, stejně se to všechno vyklidí, umeje a tak, takže tady prt. Bude jen běžnej úklid, výzdoba a pečení. Oboje už se chystá. O víkendu jedu pro ty větve, budu vyrábět věnce, ešivá to stihnu, no a dneska bych ráda zkusila upéct – ešivá to taky stihnu 😀 . Jinak jak dlouho asi tak může zůstat těsto v lednici?? Když se kupuje, tak ho tam taky asi nějakou dobu mají, ne? kdyby mi to nevyšlo, dostanu se k tomu až v pindělí.

  muze byt jiste i ve spacaku na vlastni zahrade:D
  a to už máš myslím vyzkoušený, jaký to je 😀

  jestli že jsi něčí partner, nevidím důvod, proč byste spolu na tý chalupě nemohli být.