Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
16.11.2020 v 16:07
#111739
Šlapky pojedou někam, kde si lidi vzájemně nepolezou po hlavách. Akorát jaksi marně přemýšlím kam, bo o víkendu bylo narváno úplně všude.