Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Já si o víkendu užila dvě TAK-LUUUUUKCUUUUSNÍÍÍÍ-PROCHÁZKY, KDY TALI NEBYLA ZA KRÁVU, ALE ZA OHAŘE, že sem z toho ešče furt v rauši. Bylo to fakt luxusní, nejluxusnější co můůůůůže bejt a co mě dělá spokojenou, ať se děje, co se děje. Tímto si dost spravila skóre po tom minulým týdnu, kdy to s ní bylo příšerný. Tyhle její skoky jsou teda fakt něco. Nicméně, tenhle směr skákání se mi líbí velice. Je skvělý, když spolu pracujete a když spolu pracujeme navíc ve třech, je to pošušňáníčko.

černej čaj
Po 11h v praci uz si nejsu jista ze nebyl smolne
no ty krááso!! To je šichta! Jak dlouho to ještě pojedete? chudero!

ona navic andulka nutne nemusi umet mluvit
když dobře vybereš a věnuješ se jí, tak mluví. Nemluvila mi jedna jediná, kdy zase vybíral Brtnik – přinesl už dospělejšího ptáčka. Voni mu ty výběry zvířat vůbec nějak moc nejdou 😀

kdybyste se nekdo moc nudili, tak ocenim nazory…
pro tu nejnovější, zdá se mi dobře vymazlená.Ta mapa je dobrá – pro Ty co vejletěj je to dobrej pomocník, to ocení každej.

Fifijová

U me tak, ze na me nekdo flusnul kolenobol. Nevim, co se stalo, ale koleno
prosim Tě, už Ti někdo řeknul, že taky nemusíš mít šécko? Tetkon ste tu jak svatá čtveřice- čajda, Dennyky-Petrs01 a tetkon ešče Ty. to jste jak do mariáše. Je to dneska lepčí?

Ti nekdo vrazil vrtulku do (vis kam)?
😀 😀 ešivá myslíš tam, co je to střihnutá, tak to bych ale couvala 😀

doucovani holcicek od znamych a vyjimecne mi pristalo neco na preklad.
sem četla že DONUCOVÁNÍ holčiček 😀 , a jak to jde s holčičkama – baví je to?
Držím palce, ať brzo přistane překlad i za prachy.

Na druhou stranu, tohle omezeni na plochu melo platit tady uz davno, jako v jinejch statech
souhlasím, páč lidi jsou prostě jelita, co nedrodržujou a nedodržujou.
Já jsem takový pako, že u nás v Domečku nechodím ani ke kontejnerům, páč abych něco nezanesla.

Včera večer zvonil umíráček, pak hlásili, kdo umřel, neslyšela jsem to, jen pevně doufám, že to nebyla paní sousedka – od Mourínka. Byla pořád prý cajk, minulý týden ji měli pouštět domů – někdo tam měl pozitivní test, ona negativní, ale nepustí jí, pokud nebude mít negativní i druhej. Moc tu logiku nechápu, je to stará paní, sakra po operaci je v pořádku, proč ji tam držej!!

asi zvykla na fronty venkovni od dvorniho reznika ve meste,
já taky – prostě stojí se ve frontě a lidi si daji odstup. blbý je, když pršííík tak ale to tam zase moc lidí nebude 😀

kachna
1. si nemyslím, že je to úplně rozumný stran Marťovy alergie na prach

ajo! Tak to jako nejde – ten bordel není tak hroznej – mi to nikdy nepřišlo a to Kostičíci měli vždycky k dispozici celej byt. Je ale pravda, že umělýho papouška vypneš, živou andulku ne a když má svůj den, tak pak zlatej ukecanej umělej papouch 😀

Asi největší peklo byl “chytrý” tygřík,
😀 😀 😀 😀 pomooooct 😀 😀 😀 nenene 😀 😀 😀 bejt rodič je někdy opravdu peklo 😀 snad ještě horší jsou takový ty hlučný zbraně, jak to svítí a ječí, fuj a ble.

Synovci kdysi tohodle papoucha měli a bylo ftipný, když opilej Brtnik mu pravil s vynikající dikcí “Helgo! Sem Herr Flick z gestapa.Kde je madona s obřími balónky?” (mimochodem – kdo odhalí odkud to je?) Papouch byl geniální, zvládnul to dokonale a my řvali přehozený přes křesla ještě další půl hodiny 😀 😀
– předat tu informaci prodavačce/na informacích
abych si něco pamatovala až domů, to mě musí teda ale fakt vytočit

jenže říct to prodavačce nedává smysl. Vedení nedá na to, co jim říkají zaměstnanci, aby se něco změnilo, musí se jim to napsat jako stížnost – viz u nás tenkrát v Penny ta zima a hlučná hudba – i ty prodavčky z toho byly v řiti. Tak jsem to napsala jako nespokojenej zákazník, kterýho to obtěžuje a hele… vono to bylo ruk cuk změněný.

Maya
mít skoro zadarmo test na protilátky
sem tam v rychlosti nakoukla, ale k čemu mi to bude, když píšou

Vyšetření protilátek IgG není určeno pro diagnostiku akutně probíhajícího onemocnění COVID-19. Nejedná se ani o jednorázové testování z krve pro stanovení diagnózy, ani o vyšetření RNA viru (PCR – stěr sliznice z nosohltanu).
Nepřítomnost protilátek proti onemocnění COVID-19 nutně neznamená, že jste onemocnění neprodělal/a. Znamená to, že Váš imunitní systém nemá ochranné protilátky proti tomuto onemocnění.

když to vyjde negativní, tak jsem to klidně prodělat mohla a nejni to pro mě teda moc směroplatný, to bude jen v případku, že test bude pozitivní.

Mirka D.
tak adventní věnce nekupuju,protože na ně nemám místo
cukroví neoeču,a letos nevím jestli koupí
m

no jo však já jsem prostě vánoční úhyl, to se o mě všeobecně ví. jen jsem zvědavá, jak letos stihnu úhylničit 😀

se ozvat,musíte jim říct….
víš co dělej, usmívej se, kejvej, jako ten pejsek co jezdíval vzadu v autech a říkej :”jo, joo!” a máš to.

Dennyky
Těším se, no všici si ze mě dělaj srandu, že budeme mít místo kapra krevety k vánocům.
no dyk sem to řikala, kdy bude ten koktejl krevetovej? Na Silvestra? 😀