Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak dámy, fčéra do mě zase vstoupil ďasík a když jsme přijeli z Domečku – kde jsme dělali életriku, tak jsem po večeři normálně ešče vygruntovala byt 😮 Úplně jako dočista do čista, sundala a uklidila jsem i prádlo, umyla nějaký botky na uskladnění…. a půl dvanáctá to jistila. Enem si já nejsem jistá, jakej dává smysl vygruntovat byt, když tam zase nebudem 😀 😀 , ale co aspoň to chvilku vydrží ne? A pak přišla rána do palice ZA 14 DNÍ JE ADVENT!! Mušim vyrobit věnce, přeciž. Enemže kdy asi jako? Too nevim. A kdy budu píct? Too jako nevim. A ty dárky nejsou…. ajajaj, jak řiká strejda Tilda

Asi se budu muset naklonovat 😀

Fifi
jedidíí, cos to nebožátkovi Troldíkovi uďála??? Chudítek nebožátkovej malej a pruhatej a tichej. Úplně ho vidím, i ten výraz. Rumíček by to měl zcela stejně, tam by byl průběh jak přes kopírák.

Ale ze se bojis se psem vic nez bez nej, tyjo, to ja bych mela naopak.
na jednu stranu jo, na druhou jí rozumím, že pes upozorní na něco o čem ona nemá páru, tak jí to znejistí. Jinak by o tom nevěděla a nemá po boku zrovna obranáře

Maya
aa koukám, že se vesele objednává 🙂 ten kartáč – myslíš, že by to bylo i na krátkochlupy?

Petrs01
Ale chůze bez problémů, dnes 17 tis. kroků, takže to funguje. V neděli jsem rozhodnutá si jít zaplavat – když to pak opláchnu pitnou vodou a stříknu desinfekcí, tak to musí přežít.

seš magor. Je teda pravda, že když jsem se na horách vymlátila suprově na lyžích a nevyplo mi lyže, bylo to taky brutální a protože jsme měli domluvenej výlet s Fajfkovejma, pomatlala jsem to heřmánkovým EO a šla to rozchodit. Jen to posléze nebylo to úplně vono a noženka mi to dala sežrat 😀

kusím jet na kole jak se v tom kopci budu tvářit.
ble fuj a ble

černej čaj

jejdá, chystáte rozšíření smečky? na Charlieho, kterýho zmiňuje Fifi koukám vždycky, když na pesweb vlezu, eneže Čárlík nemá moc rád chlapy, tak to by asi byl problém. Ta “lapina” od May, to nevypadá špatně, ne?

me treba nocni hlidac, hlidac nekde v muzeu, vratnice…
no! To je dobrej nápad ale, což Mirko?

Mirka D.
PetraK-myslím na tebe at je líp ve všech směrech
hodná, děkuju, si ať se laskavě hodím do klidu, že když to srovnám s Tebou, tak co? Tak se prostě házím do klidu.
Mám legíny z Lidlu a nekoušou.