Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
10.11.2020 v 8:55
#111526
No mně ten velbloud napadl jen kvůli té noze vedle…ta mi připomíná nohu velbloudí
PetraK
né žádnej koktejl, z domácích mazlíků se koktejl nedělá!
Zítra mi přiveze kámoš z Ústí akvárko, přijdou i rostlinky atd á bude se dekorovat 🙂
a žere to taky knedliky?
no to nevím, ale jako žere to hodně věcí, dokonce se dělají krevetí lízátka s vajíčkem atd…a taky rádi vozobávají listy.
šivá nemáš lehkýho sajrajta
taky mě to trochen napadlo…páč je to divný totok