Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

MirkaD

tak my dnes výleteček
Čajda dělá výlety-my výletečky-t.j.-blízko a chvílu
Černjčaj-no po přečtení tvýho popisu včerejšího výletu jsem dostala depku a blbou náladu,že su za á-nemehlo,za b-srab
no,ale to nevadí
fotky už úplně nekomentuju-opět překrásný….:D
takže náš výleteček
ráno jsem vstala kolem půl osmé,dala si snídani,knížku,pak se vykodrcal Martin,a po snídani,že pojedem ze psama,
já nevenčila,takže jsem ho po nějaké době,když sem pochopila,že jedeme dál než deset minut od baráku zdrabala,že mě má informovat jak dlouho se pojede,a na první odbočce mezi pole jsme vylezly a učinily venčící vycházku,
Dafi seženu gumáky,protože si z trávy zamokřila nohy a pak asi kosila v autě,vystlaným dekama a topícím…
no,pak jsme pokračovaly v cestě k Račicko-PÍstovickýmu rybníku
po zaparkování jsme přešly loku,šly jsme k rybníku,u kterýho jsme zjistily,že nejde obejít,a je pidi,no došly jsme tam k mlýnu,a kolem něj vedla taková pidi cestička,kde valila voda z toho rybníku-takovej rozbouřenej potok po šutrech,já naivka všech naivek-půjdem podél potoka,to bude rovina-všude kolem les do kopce,
no,ušli jsme pár metrů a podél plotu jakýsi zahrady za tím mlýnem,takový podivný vachrlatý dřevěný blátivýá most s listím klozavý a pak úzká cesta,tak já hysterická,že se bojím,že to nepřelezu,tak tam Martin k plotu uvázal Žeryka a vrátil se pro mě,pak kus cesty další psycho most,podivný zábradlí a pod tím šutry a jaksi dost vody,všude bláto listí,tak s hysterickou scénou jsem to přešla,pak užý psi na volno,Žeryk válel v extázi sudy v listí,psíci běhaly,a další most-naštěstí pevnej kovovej,se zábradslím,šli jsme kus a další most,dřevěný,křivý,bez záíbradlí,nakloněný,silně nesympatický,tak říkám,že tam fakt nejdu,jdeme zpět,pak lezem do kopce do lesa,že se vyhnem mostům a půjdem lesem,když já-Martine,kde máš vodítko?
on-ty ho máš!
já-ho nemám
on-máš
no několik minut debata kde je vodítko?pak jsme se vrátily na konec k tomu křivýmu mostu a pak po stejné cestě po mostech zpět,bezva dobrodružsví pro mě,přes mosty Dfi na vodítku,když jsme došli k úplně k prvnímu k té opuštěné ahradě tak na zemi vodítko,tak jsme řekli Dafi at nám je donese,a fykly jsme to přes opuštěnou zahradu zazadu kolem mlýna,kolem rybníka zpět-kde mimochodem taky most kovovej průhlednej-čtverečkovanej,no ten mi tak nevadil,u rsybníka jsme daly 5minutovou přestávku a capali jsme k autu,na louce k autu jsme pejskům zaházely míček,Žerykovi pořádně a Dafi po cestě pár metrů,ale tak vynutila si házení krátkm vyštěknutím,že ona taky,tak at se proběhne,pak už do auta a dom
doma vyčesat,vykartáčovat,a psi odpadly spát
když jsme po obědě šli ležet my sjistila jsem ,že má Dafča třesavku,nevím,jestli z toho jak měla mokrý nohy?
přitom v autě se topilo,venku zima nebyla,furt se hýbaly…
tak jsem ju zamotala do ddeky,přitiskla k sobě a pak sem nemohla vysvětlit Žerykovi,kterej se přišel přitulit,že u hlavy v dece je Dafi,a na ni si lehat nemá,nakonec jsme se domluvily,a všichni unaveně usnuly
večer jsme daly krátkou vycházku po dědině k rybníčku a už zase chrní
-já dostala večeři do postele+ tak kdybych neměla na jazyku podjed jak hrom,bylo by to fajn,takhle nemůžu mluvit a šišlu
Černejčaj-Martinovi jsem četla kus tvýho článku,hlavně slova-řetězy,klouzalo,tma,a tak….s tím,at mě to připomene,až budu hučet,že chcu výlet podél,řeky,vody,a ne do kopce…
su prostě hysterka s hodně fobiema-krom fobií s vejšky,tak mě vadí ještě to co dnes-mosty klozavý podivný,a úzký cesty-jako ,když máš sáz-úzká cesta na dvě nohy,a sráz,nebo ne sráz,nebo úzká cesta,podtebou z koce šutry,potok,brrrrr.
gatě-ty je nechceš-proč?ty z toho bazaru?
jinak jo brala bych je
jo tou izolací od rodičů jste mě překvapily-to se mě popravdě zdá dost extrémní,jako nevidět se skoro rok,ty jo,na mě závisláka….
už ted mě hrabe z toho,že se vidím málo s kamarádkama,a že jsme se za rok,náš čtyřlístek komplet sešly jednou

Fifi-to je krásní když o sebe pejsci tak pečujou,to já si u těch mejch vůbec neužiju,to oni se sobě tak vůbec nevěnují,a nikdy to nedělaly,vlastně nikdo z mých dvojic psů-Kim/Killy
Dux/Gero
Žeryk/Dfi
jen Max s Betty jo
Petrs01-ty jo,ty jsi blázen….ty si nožku stonožku moc neštříš….
tož ale si velká holka,tak víš co děláš-ehm tobě by se ty gatě taky asi nehodily,že?
jo,Fifi,k těm obchodům-i u těch knížek-já si to musím prohlídnout,pročíst,
u oblečení,bot,šáhnout,jasně jde to vrátit,a jo Martin si pře internet objednal milion věcí
alejá krom peška,vodítka-a pešek mě taky naživo překvapil,taky sem si myslela,že dle fotky to bude jiná velikost
a míčků a kšiltovek s interentu věci nerada