Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
8.11.2020 v 21:29
#111461
Lucinkooo, cos to dělala za úkol na informatiku?
– No přece zdravotnický servery
No ale tys měla dělat zpravodajský servery!
– to neni féééér