Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
6.11.2020 v 23:53
#111430
No právě že je to dost blbě vymahatelné.
Hmm, teď se moje fotky dostaly do rukou jednoho primáře a vyhrožuje mi ošklivýma věcma. Na druhou stranu v pátek v noci mám smůlu i kdybych k doktorům chtěla.