Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
6.11.2020 v 13:26
#111392
Pár jich odněkud uteklo / bylo vypuštěno / přišlo z Němec. Nepatří sem, jsou bráni jako škodná, jsou velké riziko pro původní druhy.