Odpověď na: Podzimní fórum :-) Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-) 6.11.2020 v 12:35 #111378 Petrs01 kuna? Jsem tu taky, ale psát sem jak pomalu splaskávám a blbě se hojím asi není to o co stojíte.