Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
5.11.2020 v 20:04
#111348
Do deviti si muzes smatlat venku, jak chces. 🙂 Je tam krasne, leze takovej krvavej pulmesic velkej, ze ho Troldak vystekaval jako balon.