Jako já si nemyslím, že bych k tomuto měla vůbec dál co dodávat.
😂😂😂😂😂😂😂😂 Snad je to, že mě opravdu mrzí, že jsem u toho nebyla.
Jako já si nemyslím, že bych k tomuto měla vůbec dál co dodávat.
😂😂😂😂😂😂😂😂 Snad je to, že mě opravdu mrzí, že jsem u toho nebyla.
Talinka umí pracovat s nůžkama, má to na krásný čtverečky 🙂
No, s nůžkama! To by bylo 😀 😀 stačí, že rozšlape tu krabici a obsah rozpráší vůkol. 😀 😀
Výhoda ale je, že takhle člověk serve z tý krabičky jen izolepu a může to dát rovnou už rozložený do sběru 😀
Přesně to jsem chtěla napsat – rozložená krabice zabere v odpadu mnohem méně místa. Mít Talinku, občas bych si ušetřila robotu.😉
Jojo, Talinka to je v domácnosti velká pomocnice. Já jsem třeba měla na lince talíř s patkou tvrdýho suchýho chleba a furt jsem odkládala jeho naporcování. Tak mi ušetřila práci taky, nebylo co porcovat 😀
Flekatí jedinci mají asi podobný genetický kód – Sindibádka pracuje s krabicí úplně stejně jako Tali…. 😂
Ano myslím, že se jedná o flekatý gen 😀 😀
Ale zase musím říct, že zpravidla už práce s krabičkou nemá tento průběh. Co to způsobilo tentokrát to nevím, páč jsem to neviděla, přišla jsem, až k výsledku, ale byly doby, kdy i ocelová krabička by vzala za svý 😀 😀 . Jsou to potrhlice. Nicméně mě to pobavilo.