6 komentářů u „Když ohařík pracuje

    1. No, s nůžkama! To by bylo 😀 😀 stačí, že rozšlape tu krabici a obsah rozpráší vůkol. 😀 😀
      Výhoda ale je, že takhle člověk serve z tý krabičky jen izolepu a může to dát rovnou už rozložený do sběru 😀

  1. Přesně to jsem chtěla napsat – rozložená krabice zabere v odpadu mnohem méně místa. Mít Talinku, občas bych si ušetřila robotu.😉

    1. Jojo, Talinka to je v domácnosti velká pomocnice. Já jsem třeba měla na lince talíř s patkou tvrdýho suchýho chleba a furt jsem odkládala jeho naporcování. Tak mi ušetřila práci taky, nebylo co porcovat 😀

  2. Flekatí jedinci mají asi podobný genetický kód – Sindibádka pracuje s krabicí úplně stejně jako Tali…. 😂

    1. Ano myslím, že se jedná o flekatý gen 😀 😀

      Ale zase musím říct, že zpravidla už práce s krabičkou nemá tento průběh. Co to způsobilo tentokrát to nevím, páč jsem to neviděla, přišla jsem, až k výsledku, ale byly doby, kdy i ocelová krabička by vzala za svý 😀 😀 . Jsou to potrhlice. Nicméně mě to pobavilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.