Já asi taky vím. Vyskočilo to na mě teď někdy na netu, když jsem hledala, co za mládě jsem minulý víkend zahlídla v lese. Doteď nevím, jestli jsem viděla srnče nebo danče, na to byl ten pohled moc krátkej a nechtěla jsem rušit, ale tohle to teda nebylo 🙂
Jé Tys viděla Bambiho? Já už dlouho teda ne, naposledy létapáně na chalupě, kde si ho na louce odložila srna. Netušila jsem to a šla na kraj louky vynést věci na kompost. A skončilo to hrozně ftipně, protože mě ten prcek zahlídnul a vydal se za mnou, pískal a pronásledoval mě. Utíkala jsem před srnčetem 😀
Vlastně co kecám? Teď mi došlo , že jsem při našem odjezdu na dovču do Krušných hor, což je rok tak????? 2016?? asi, nebo 2015 našla na silnici se motající srnče a zaháněla jsem ho ze silnice pryč. No ale už i tak je to deset let minimálně.
Nojo, poprvý, minulý víkend jsme kousek od nás sbíraly body do strakatý turistiky a najednou tenhle malej puntikatej turista. Schválně v tuhle dobu chodim s Indy radši jen po větších cestách v lese, abych mláďata nerušila, jenže voni po nich zajíci i srnky choděj taky rádi. A mrňous byl hned u takovýhle cesty a pěkně se tomu pletly noženky. Myslím, že Indy si ho ani nevšimla, babuška jedna hluchá.
Kuskusi, před chvílí jsi musela škytat. Hodně. Byla tu za mnou kolegyně něco vyřizovat. Kočičí matka je to, lidi jí házejí přes plot kočky. Už jich má doma pět. Teď jí tam přistála šestá – rezavá peršanka, plašan, ještě se bojí…….. hledá se domov…. kdyby náhodou jsi usoudila, že… tak dej vědět.
Chrchlám a nechrchlám. Divný to je. Dycky jako že už to bude lepší a pak prdho, za se to zváhne.
Ale měli jsme tetkonc takovej hudbení víkend, Brtnik po večerech dělal dýdžeje. A to vono umí dobře.
no tak to bude něco s kopýtkama bude to Bambi…. 😀
To bude veliké klabonosé. Los nebo losos.
já jsem měla dva tipy, ani jeden mi nevyšel, takže prtky vážení.
Tak já už to vím, ale podváděla jsem. Tohle kopyto mne fakt nenapadlo, dobrá hádanka!
Já asi taky vím. Vyskočilo to na mě teď někdy na netu, když jsem hledala, co za mládě jsem minulý víkend zahlídla v lese. Doteď nevím, jestli jsem viděla srnče nebo danče, na to byl ten pohled moc krátkej a nechtěla jsem rušit, ale tohle to teda nebylo 🙂
Jé Tys viděla Bambiho? Já už dlouho teda ne, naposledy létapáně na chalupě, kde si ho na louce odložila srna. Netušila jsem to a šla na kraj louky vynést věci na kompost. A skončilo to hrozně ftipně, protože mě ten prcek zahlídnul a vydal se za mnou, pískal a pronásledoval mě. Utíkala jsem před srnčetem 😀
Vlastně co kecám? Teď mi došlo , že jsem při našem odjezdu na dovču do Krušných hor, což je rok tak????? 2016?? asi, nebo 2015 našla na silnici se motající srnče a zaháněla jsem ho ze silnice pryč. No ale už i tak je to deset let minimálně.
Nojo, poprvý, minulý víkend jsme kousek od nás sbíraly body do strakatý turistiky a najednou tenhle malej puntikatej turista. Schválně v tuhle dobu chodim s Indy radši jen po větších cestách v lese, abych mláďata nerušila, jenže voni po nich zajíci i srnky choděj taky rádi. A mrňous byl hned u takovýhle cesty a pěkně se tomu pletly noženky. Myslím, že Indy si ho ani nevšimla, babuška jedna hluchá.
Jeditíí prďola jeden malej, musel být teda hodně čerstvej. 🙂
Jo, člověk chodí bokem, aby nerušil a…..nestačí se divit 🙂
Psék z Černobylu.
Kuskus nezklame 😀 😀
Kuskusi, před chvílí jsi musela škytat. Hodně. Byla tu za mnou kolegyně něco vyřizovat. Kočičí matka je to, lidi jí házejí přes plot kočky. Už jich má doma pět. Teď jí tam přistála šestá – rezavá peršanka, plašan, ještě se bojí…….. hledá se domov…. kdyby náhodou jsi usoudila, že… tak dej vědět.
Děkuji, ale zatím to nevypadá…. 🙁
Já si to říkala, že nejspíš ne, ale pro případ, že by kdyby, jsem se zeptala.
Asi vím. Je to druh, u kterého mají parohy samci i samice.
Mladatko od vysoke zvere. 🙂 Kolousek? Ale kdyz ctu napovedy vyse, tak tatka bude asi Rudolf. 🙂
René, já a Rudolf, chodíváme na golf, René., já a Rudolf…. 😀
Ty ses po vikendu nejaka rozezpivana, uz nechrchlas? 😀
Chrchlám a nechrchlám. Divný to je. Dycky jako že už to bude lepší a pak prdho, za se to zváhne.
Ale měli jsme tetkonc takovej hudbení víkend, Brtnik po večerech dělal dýdžeje. A to vono umí dobře.
No a tak jak je to s tou hádankou? Jdu tam dát rozřešení, co mi večer posílala Dennyky.