Že jsem slibotechna.
Měla jsem v plánu si večer konečně sednout k počítadlu a k připravenému mini článku donahrát video.
Enemže – Brtnik se mi roznemohl. S kyčlí. Takže momentálně nelítá po lešení, jako lítal včera odpoledne, ale belhá se. Hůř jak Žofré. No a právě tetkonc večer, když jsem chtěla jít psát na počítadle, tak odpadnul v kůchni na gauč. A já to na tom telefénu prostě neumím. A stojí mě to nemálo sil a nervůch na tom něco vytvořit. Takže jsem v háji.
A tvořit můžu nejdřív zítra, tudíž jsem za slibotechnu, protože už jsem slibovala pořádnej článek a prt. Ale! Asi se mi zdárně daří prací zdolat chorobu. Až budu moct pořádně psát, napíšu to. Tetkonc jdu do peří. Brou bez kobrou.