Já za to tentokrát nemůžů

Že jsem slibotechna.

Měla jsem v plánu si večer konečně sednout k počítadlu a k připravenému mini článku donahrát video.

Enemže – Brtnik se mi roznemohl. S kyčlí. Takže momentálně nelítá po lešení, jako lítal včera odpoledne, ale belhá se. Hůř jak Žofré. No a právě tetkonc večer, když jsem chtěla jít psát na počítadle, tak odpadnul v kůchni na gauč. A já to na tom telefénu prostě neumím. A stojí mě to nemálo sil a nervůch na tom něco vytvořit. Takže jsem v háji. 

A tvořit můžu nejdřív zítra, tudíž jsem za slibotechnu, protože už jsem slibovala pořádnej článek a prt. Ale! Asi se mi zdárně daří prací zdolat chorobu. Až budu moct pořádně psát, napíšu to. Tetkonc jdu do peří. Brou bez kobrou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.