Já už na to vlítnu

Slibuju.

A něco napíšu, ale momentálně úplně není o čem. Páč jsem se válela v tý betli – s ohaříkama chodil Brtnik. Takže zážitky žádný. Z postele, s čajem a lékama rozhodně prostě nejsou. Ohaři se mnou povětšinou drželi basu, takže jsme se váleli hromadně.

Teď už sice na nohou jsem – ale zážitky furt žádný. Nuda, kašel, kašel, nuda. V práci mávám plakátama, abych nemusela mluvit 😀 

Doma taky v podstatě tichá domácnost. Dnešní první den v práci mě odpoledne srovnal se zemí a jen s vypětím sil, jsem prošla zahradu, abych ji zalila. A teď ? Valim do peří, abych se svalila. 

4 komentáře u „Já už na to vlítnu

  1. Tak se opatruj a odpočivej 🙂 I když koukám, že zítra jedete makat na chalupu, tak to tomu odpočinku zase moc nedáš. Kdybys neměla na zitra hádanku, tak písni, něco ti pošlu 🙂

    1. no jo, právě, zítra to bude nářez.
      Hádanku sice momentálně mám, aleee – jen na tenhle pátek, takže kdyby byla i na ten další, bylo by to fajn, TAKŽE BERU! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.