Slibuju.
A něco napíšu, ale momentálně úplně není o čem. Páč jsem se válela v tý betli – s ohaříkama chodil Brtnik. Takže zážitky žádný. Z postele, s čajem a lékama rozhodně prostě nejsou. Ohaři se mnou povětšinou drželi basu, takže jsme se váleli hromadně.
Teď už sice na nohou jsem – ale zážitky furt žádný. Nuda, kašel, kašel, nuda. V práci mávám plakátama, abych nemusela mluvit 😀
Doma taky v podstatě tichá domácnost. Dnešní první den v práci mě odpoledne srovnal se zemí a jen s vypětím sil, jsem prošla zahradu, abych ji zalila. A teď ? Valim do peří, abych se svalila.
Tak se opatruj a odpočivej 🙂 I když koukám, že zítra jedete makat na chalupu, tak to tomu odpočinku zase moc nedáš. Kdybys neměla na zitra hádanku, tak písni, něco ti pošlu 🙂
no jo, právě, zítra to bude nářez.
Hádanku sice momentálně mám, aleee – jen na tenhle pátek, takže kdyby byla i na ten další, bylo by to fajn, TAKŽE BERU! 🙂
Tak mi ale písni, kam to mám poslat
Už jdu na to, s dovolením použiju email, který je uveden při registraci?