Tak pozor, pozor!!! Přeci jen bude příspěvek

Oč bude kratší, o to bude hezčešjší, to ho musím naklofat.  Zdechnout můžu o něco pozdějš, ne?

Takže vážení – milý pan Rexík, byl včera na veterině, dostl pigáro a choval se, pokud chápu, příčetně, byla mu odebrána krev, uvidí se, co řekne.

Ale!! Pozorte vážení.

Milej Rexík už se tuží, odmítl RexiTaxi a uťapal celých vosum kilasů SÁM! Hustej frajer, co??

 

Mám velkou radost.

No a teď teda odcházím, umlátit bacila, s radostí.

4 komentáře u „Tak pozor, pozor!!! Přeci jen bude příspěvek

  1. Zmlat bacila a diky za info o Rexikovi, tesim se nekdy primo od panicky na delsi report? Pasak Rexik, fakt si to krasne sedlo s novym domovem. 🙂
    Rex – kdysi za Svazarmu mela jedna kamoska civavu Rexe. A obr ovcouna Pinďu. 😀 Lidi docela koukali, kdyz pejsky privolavala z louky. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.