Oč bude kratší, o to bude hezčešjší, to ho musím naklofat. Zdechnout můžu o něco pozdějš, ne?
Takže vážení – milý pan Rexík, byl včera na veterině, dostl pigáro a choval se, pokud chápu, příčetně, byla mu odebrána krev, uvidí se, co řekne.
Ale!! Pozorte vážení.
Milej Rexík už se tuží, odmítl RexiTaxi a uťapal celých vosum kilasů SÁM! Hustej frajer, co??
Mám velkou radost.
No a teď teda odcházím, umlátit bacila, s radostí.
To je ale báječná zpráva, taky mám radost.
Ano ano, Rexíček se pěkně zabydlel. Jsem za to hrozně moc ráda.
Zmlat bacila a diky za info o Rexikovi, tesim se nekdy primo od panicky na delsi report? Pasak Rexik, fakt si to krasne sedlo s novym domovem. 🙂
Rex – kdysi za Svazarmu mela jedna kamoska civavu Rexe. A obr ovcouna Pinďu. 😀 Lidi docela koukali, kdyz pejsky privolavala z louky. 😀
No to muselo být zajímací Piňda s Rexem 😀