14 dní jsem odolávala Brtnikově chorobě, kterou nemohl vyležet a s kterou se pere.
Ten 15. byl osudnej a peru se i já. Takže místo sezení za počítačem mířím do postele, protože zítra, kdy to píšu, resp. dneska, kdy to vy čtete, fungovat musím a vy si musíte vystačit sami. Dneska nic. Ale na zítra hádání máme! To jsem naštěstí měla čas připravit si předem už před týdnem.
Dobrou.