Hlásim, že mě bacil bacil

14 dní jsem odolávala Brtnikově chorobě, kterou nemohl vyležet a s kterou se pere.

Ten 15. byl osudnej a peru se i já. Takže místo sezení za počítačem mířím do postele, protože zítra, kdy to píšu, resp. dneska, kdy to vy čtete,  fungovat musím a vy si musíte vystačit sami. Dneska nic. Ale na zítra hádání máme! To jsem naštěstí měla čas připravit si předem už před týdnem.

Dobrou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.