Na dnešek. Protože sepisuju něco na pondělí.
Něco dlouhýho. Takže mi to zabralo hodně moc času.
Takže vydržte, dneska si můžete číst něco staršího prostě. Recyklujte. Zato v pondělí? Radši si vemte dovolenou a uvařte si konev kafe, ne hrnek. Rovnou radši konev, budete tu sedět dlouho.
Netýká se to naší smečky, nebojte. Žádný změny, nic, ale napínací čtení to bude.