Tak já nemám nic

Na dnešek. Protože sepisuju něco na pondělí.

Něco dlouhýho. Takže mi to zabralo hodně moc času.

Takže vydržte, dneska si můžete číst něco staršího prostě. Recyklujte. Zato v pondělí? Radši si vemte dovolenou a uvařte si konev kafe, ne hrnek. Rovnou radši konev, budete tu sedět dlouho.

Netýká se to naší smečky, nebojte. Žádný změny, nic, ale napínací čtení to bude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.