Nepoznam, ale esli to neni z vaseho vyletu nedavno.
Hadanky zachovame!!! Vyfotim dalsi zadky, neco este vymyslim, prosim i ostatni, at posilaji. Byla by hrozna skoda tuhle tradici porusit. Toz, mile damy, sup sup o vikendu neco nafotit, at ma pani domaci hadanky do zasoby. 🙂
Jo. Za mne je teda z nezvyklé strany, ale ta věž snad nejde splést.
Nepoznám. Admin to asi tušil, dnes mi nepřišel mail, hádanku jsem objevila až po otevření včerejšího. 🙄
Nepoznam, ale esli to neni z vaseho vyletu nedavno.
Hadanky zachovame!!! Vyfotim dalsi zadky, neco este vymyslim, prosim i ostatni, at posilaji. Byla by hrozna skoda tuhle tradici porusit. Toz, mile damy, sup sup o vikendu neco nafotit, at ma pani domaci hadanky do zasoby. 🙂
Jojo, kdyby něco bylo, bylo by to fajn 🙂