Já jsem prosím o víkendu…

Dřela jak barevná.

Ne trochu přeháním, ale prostě jsem měla hodně práce doma, potřebovala jsem vařit, péct, uklízet a posílat vořechy. Tak nebyl prostor a čas, abych sedla a tvořila. Takže dneska nejni nic ke kafi.

Ale!! Počkejte. Něco ke kafi mít vlastně budu!! Když totiž vydržíte. Mrsknu sem za chvíli vynikající recept, kterej jsem právě o víkendu vyzkoušela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.