Dřela jak barevná.
Ne trochu přeháním, ale prostě jsem měla hodně práce doma, potřebovala jsem vařit, péct, uklízet a posílat vořechy. Tak nebyl prostor a čas, abych sedla a tvořila. Takže dneska nejni nic ke kafi.
Ale!! Počkejte. Něco ke kafi mít vlastně budu!! Když totiž vydržíte. Mrsknu sem za chvíli vynikající recept, kterej jsem právě o víkendu vyzkoušela.