Takový pěkný číslo hádanky. Že jo?
A dneska se bude hledat!
Najdete zvíře?
PETRS ani nepípne a počká na vostatní. Může enem pípnout „Mám!“
Tak a já sem jdu dát rozluštění:
Ještě kousek, pro případ, že někdo ještě neluštil a luštit chce, tak aby hned neviděl, co to tam tedy hledá.
Je to prosím tohle:
teda vlastně tenhle – vidíte ho fšicí? Dala jsem tam ty fotky dvě, kdyby někdo měl blbý rozlišení 😀



Mám, mám! Aspoň takhle. 🙂
Když už do toho lesa nedošmatlám.
Máš bystré očko!!
Hmm, tak já vidím akorát balonek ?
Mám!
A Petrs mlčí zarytě, ani nepípá 😀
Bo vidí prt.
Ne??? Fakt ne? To bude horečkou.
Mám.
Mám kulový.
Tak aspoň něco 😀 Eva C. nemá ani to kulový. Vlastně ne, ta má míček.
Takže jedem ten slabikář, neboli
Eva má míček
Thielli má kulový
Zrzavá mele nesmysly 😀
Já mám taky míček, moc pěknej, zelenej, teda je to míček, žejo…?
Ano, ano zelený míček tam je.
ha MOŽNÁ vidím ocásek zvířete, ale možná si ho taky jenom představuju.
Já vidím to samé, co Thielli. A míček
Moje odpověď zmizela, ne, že bych uhodla, souhlasila jsem s EvouC. ☹
Hňátka je tam???
Si myslim ze vidim ale jestli vidim?
Ale ma problrms. Tim.ze vidim dve zvirata:D
Mozna tam jednoho zivocicha vidim. Doufam.
A vyluštění už je ve článku.
chm, tak jsem viděla místo, kde je zvíře, ale myslela jsem si, že to je jiný zvíře…. no pěkná hádanka. děkuju
A cos viděla? Třeba to tam je a nevím o tom. Černej čaj taky psal, že vidí zvířata dvě.
jsem si myslela, že to je zrzavý ocásek veverky. a ona to byla kejtička pana profesora lovce balonků
Tak ale skorem jsi to trefila, když se totiž panu profesorovi někdy zachce, tak po předvedení mrtvého zastřeleného zajíčka ukáže i veverku 😀 . A rezatej je na to ještě pořád dost.