Sem chcípák

Hlásím, že  jsem  chcípla a tak musíte chvilku  vydržet.  Talinka se hojí a kdyby mohla, tak od druhého dne by zlobila..  Sedím teď v čekárně u doktora, a těším se na postel.

Tož  vydržte, dík za pochopení. 

8 komentářů u „Sem chcípák

  1. Škoda, že nejsu poblíž. Navařila bych vám silný kuřecí vývar s domácíma nudlema /zbylo by i na Mousíska/ Rumíčkovi dietku jinou na ráno i večer, aby se s chutí nadlábnul, Talince bych podstrojovala spešl psí hambáče… Ešínkové bylinkové čaje na moribundus a já bych pak vypadla, abyste mohli ODPOČÍVAT a uzdravovat se. Ten caps lock jsem použila hlavně kvůli dámám. 🙂

  2. To vypadá, že chcípák tentokrát chcípnul fakt dokonale. Tak doufám, že všichni žijete, bacily úspěšně tlučete a rány hojíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.