Hlásím, že jsem chcípla a tak musíte chvilku vydržet. Talinka se hojí a kdyby mohla, tak od druhého dne by zlobila.. Sedím teď v čekárně u doktora, a těším se na postel.
Tož vydržte, dík za pochopení.
Hlásím, že jsem chcípla a tak musíte chvilku vydržet. Talinka se hojí a kdyby mohla, tak od druhého dne by zlobila.. Sedím teď v čekárně u doktora, a těším se na postel.
Tož vydržte, dík za pochopení.
Tak dve marodky doma, preju brzke uzdraveni obema.
Škoda, že nejsu poblíž. Navařila bych vám silný kuřecí vývar s domácíma nudlema /zbylo by i na Mousíska/ Rumíčkovi dietku jinou na ráno i večer, aby se s chutí nadlábnul, Talince bych podstrojovala spešl psí hambáče… Ešínkové bylinkové čaje na moribundus a já bych pak vypadla, abyste mohli ODPOČÍVAT a uzdravovat se. Ten caps lock jsem použila hlavně kvůli dámám. 🙂
Cos to kde lapla? 🙁 Kripecka nebo kovidak? At ses brzo fit.
Jejda, držím palce, ať jste obě brzy fit!
Přeji brzké uzdravení! ???
Také přejeme ať je oběma brzy dobře..??
Aspon se muzete s tali navzajem hlidat:)
To vypadá, že chcípák tentokrát chcípnul fakt dokonale. Tak doufám, že všichni žijete, bacily úspěšně tlučete a rány hojíte.