O víkendu budu mimo, vyluštění dám (snad) v neděli večer do příslušné diskuse. Zatím bádejte. A kdo milému vetřelci přidělí i jméno na tu občanku, má velký bezvýznamný plusový bod 😉
Je to tmavej hop, zřejmě samička kobylky hnědé.
Mám fotku, na které je i vidět, ale včera mne tělo odeslalo expres do postele, k PC jsem vůbec nedošla, tak snad dnes.
Tak bez brýlí jsem viděla zas jen vetřelce.. s brýlemi myslím, že vidím ale pojmenovat to rozhodně přesně nedokážu…
Občanku živočich nepředložil.
No. Přesně. Otázka neměla být, kde je zvíře, ale co je to za zvíře. 🙂
Pěkný kousek jakéhosi „nočního motýla“? Nedokážu určit.
nee
Má to stehna jako Eliette. Skáče to jako kůň. Ale je to divně pruhatý.
Je to zebra.
Nejni to zvíře, ale živej tvor to je, skákavej.
Zeby… usušená kobylka, co chroustal otec Scholastik? 🙂
Se mi nezdá.
Vidim a nejdřív jsem chtěla napsat že nevim co, ale je to Hop, ale neni zelenej a to me zmatlo, teda jestli je to Hop.
O víkendu budu mimo, vyluštění dám (snad) v neděli večer do příslušné diskuse. Zatím bádejte. A kdo milému vetřelci přidělí i jméno na tu občanku, má velký bezvýznamný plusový bod 😉
Nějaká saranče, možná vlašská.
Je to šedej hop. 🙂
Je to tmavej hop, zřejmě samička kobylky hnědé.
Mám fotku, na které je i vidět, ale včera mne tělo odeslalo expres do postele, k PC jsem vůbec nedošla, tak snad dnes.