A znovu kudrnky

Za námi přijely!

A zase to bylo fajn. Jen ten rozjezd se Taliprdnici nepovedl. Ani trošáneček. Ani napoprvní, ani na podruhní, až na potřetí. Neb byla celá hyn z  toho, že přijela návštěva. Tak jsme si musely osvětlit, jak vypadá slušný odchod od branky a co se stane, když odchod nebude slušný. Když se vzepjala na tom vodítku poprvní, jela jen za branku, když to bylo podruhý, drapla jsem ji za flígr a jela štandopéda zase zpátky za branku a protože ani tam se nedokázala chovat rozumně,  už proběhl kázeňský pohovor 😀 . Až se zpoza branky ozvalo: “Se úplně bojim pohnout!” 😀 😀

Vzala jsem holky tentokrát nejdřív na louky, aby ta cesta k vrcholu kopečka, co není kopeček, nebyla tak brutální.  A to jsem nevěděla, že tam holky už byly od rána, že už mají nachozeno. Ale byly statečný. Vyšly jsme k cestě- vlastně vyšli! dyk tam byl i Rumoušek, nebožák, z něj udělám taky ženskou!!! 😀 – takže vyšli jsme k cestě pod kostelíčkem a s malou zastávkou na Rumouškovo oblíbený kutálení balonku jsme došli k úvozu, jenž nás dovedl do Bukovýho chrámu. 

V lese byl milosrdnej stín, ale i tak bylo slušný vjédro.  Byla jsem moc ráda, že jsme ten plánovaný výlet, na který jsme chtěli s Brtnikem původně vyrazit, odvolali. Pudlohaří smečce bylo nějaký vjédro  fučík. Však nějaká louže se vždycky našla, Rumoušek i předvedl, že si umí užívat bahenní lázeň 😀 . Pobíhali si sem a tam, krásně se prolínali a fungovali úplně na pohodu. Thierry vůbec, vůbec neměla probléma, žádnýho. A zas se moc hezky koukalo na to, jak jsou prostě všichni spolu, vědí,  co kdo od koho čekat…. že Rumoušku – otravný chlapče 😀 , jenž si nemože odpustit sem tam jít zkontrolovat třeba Elli zadnici a pak musí hodit rychle zpátečku, protože už překročil meze svých kompetencí 😀 . 

Houby tentokrát vlastně žádný, najednou se to utlo a nic neroste. A stejně jsme koukaly 😀 😀  Žádnej bižon se dneska nekonal a vzhledem k tomu, že holky už jednak nějakou dobu v tom lese ráno byly a taky s ohledem na to, že je doma pak čekala vydatná práce, jsme to pro tentokrát moc nenatahovaly- jen tak dvouhodinovka to myslím byla? 

Příjemně zakončená na zahradě pod ořechem s kávičkou, kterou nám galantně uvařil Brtnik, kterýžto taky přišel chvíli posedět. Já jsem původně myslela, že půjdeme dovnitř, ale udělal nám čáru přes rozpočet hromadou suti a prachu ve verandě, kde se pustil jednak do… ehm, přestavby nově postaveného 😀 😀  a druhak do elektrikářských úprav s tím souvisejících. Takže do Domečku a jeho vlídného chladu se prostě vejít nedalo. 

Ohařiska se nalemtali vodičky, pudlí dámy, že z cizího pít nebudou. Nedivím se 🙂 Taky po cizích nepiju. Dobře bylo, řekla bych. A tak doufám, že se zase uvidíme. I na to mám pojistku 😀 Vajíčka od paní nakladatelky 😀 .

2 komentáře u „A znovu kudrnky

  1. to su prekvapena ze zadny houby, i kdyz prselo. a ze damicky nepiji po cicizh, to me rozesmaly 🙂

    1. No jo, houby tak týden po dešti až.
      Ešus taky nepil po cizích, nikdy, by radši zdechnul. On ale pil obecně málo. No a Rumíček třeba taky dřív nepil po cizích – ač sám přesně ten typ, po kterým nikdo pít nechce, neb zanechá v misce žgryndy 😀 – ale jak pak těch psů bylo už víc, tak to přestal řešit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..