Hádej, hádej hadači – díl 137.

No tak mi z toho zase vyšlo, že budete hledat v obrázku rozdíly.

A máme tam dneska ale chyták, tak bacha. Kolik rozdílů? A kde? Snad to půjde vidět? Zase  pro někoho lepší otevřít v samostatném okně pravým myšítkem, kterým ukážete na obrázek.

21 komentářů u „Hádej, hádej hadači – díl 137.

  1. 😀 a jo! Mazaná je Ešuska, dobře to schovala, ale Kimi neoblafla!
   Teda moment, ty počty mi nesedí. Jedna chyba 3x, druhá chyba 1x. Ok, nebo mi ještě něco uniká?

 1. Už jsem dobádala a našla i třetí obrázek. Esli je rozdílů více, pak jsou nad mé rozlišovací schopnosti. 🙂

 2. Mno, tak ja toho vidim vic, mozna mam mzitky. 🙂 Krom 3 obrazku, z nichz na jednom jsou chyby dve, vidim este dalsi 4 dalsi obrazky, kde je neco trochu jinak.

 3. Tak jsem si obr zvětšila a skutečně má asi Fifi pravdu, na 4 je ještě něco navíc :))

 4. Vratila jsem se s Ruzici ze snezny nocni vychajdy (tam bylo bozsky) a koukam jak tele. Asteris, ty sis vsimla neceho navic! 😀 Nas recht, ja si naopak vsimla neceho “namin” – takze 4×2 zmen. 🙂

   1. U tebe je uz clovek ve strehu. Ja tam na notasu vidim na zemi u sloupu smer mezi Tali packama zhruba v primce s rohem pelisku nakej bebech. Kterej na dalsich fotkach neni. A taky tam neni svicka/plaminek/odraz světylka v levym spodnim rohu, kterej je na dalsich fotkach. Asi sem to zkoumala prilis. 🙂

    1. A JO! Fifi Ty máš pravdu!! Teď jsem si to zvětšila. Ale nechápu to, jak se to stalo? Páč to není moje práce a je to fakt ve všech fotkách 1. sloupce a na ostatních ne. ???? 😮 😮 Doslova a doopravdy záhada hlavolamu.
     A to stejný s tou svíčkou!!!!
     Kruciš, jak se tohle mohlo stát? Přísahám na holej pupek, že na tohle jsem nesahala. Prostě jsem vzala fotku, tu jsem tam naskládala, pak jsem v tý samý fotce zamazala nejdřív Mousese, vložila a pak zamatlala ještě ty dvířka a zase vložila. Nijak dál jsem do tý fotky nesahala. A je to opravdu jen v tom prvním sloupečku.

     Týýý jofka! to je teda překvapeníčko. A ty seš teda nejen dedektýf Kolumbus, ale taky nejen morální vítěz páteční soutěže. páč jako to jsme si nikdo nevšiml.

 5. Žjofkaaaa užofka! No tak koukám, že se hodně bádalo. To je dobře.
  Je to skutečně tak:
  3x zamazanej Mouses, kterýho jsem “přikryla rohožkou”
  a jako šméčko u jednoho zamazanýho Mousesa jsou zamazaný i jeho dvířka 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..