Hádej, hádej hadači díl 129.

Máme tady supr přírodopisně kynologickou hádanku.

Od Odetty, které při vytváření asistoval Gremlin. Proto i kynológická.

 Budem hledat žvížata!! Páč jak píše Odetta:

Na každé fotce je schované jedno zvíře (Gremlin se nepočítá – ten dělá nápovědu).

Takže jdeme na to. Já osobně asi vidim úplný prt. Ani toho vetřelce a Kuskus tam určo uvidí něco k žrádlu. A vy ostatní?

 

Napadá mě, že poprosím Odettu, že aby poslala fotky ešče jednou a tam to žvíže zakroužkovala. Že abychom jako viděli pak to vyluštění.

 

20 komentářů u „Hádej, hádej hadači díl 129.

 1. Na prvním obrázku vpravo nahoře na větvi (na kraji) vidím něco, co by mohl být ptáček, na druhém obrázku levý kraj uprostřed nějaké zvířátko a pak by mohlo být zvířátko něco, na co Gremlin upřeně zírá. Ale jsou to spíš domněnky, jsem na tom jako Petra – vidim prt.

 2. Helejte, otevřela jsem to v novým okně, vzala jsem si brejle a k tomu lupu ešče. Projíždím to podrobně a vidim úplný ale kulový. Možná je to nakonec ten vetřelec a maskuje se tak dokonale, že neni vidět. Ani šikovný Gremlinek mi nepomohl.
  edit -u toho prvního si říkám, že může bejt někde dokonale maskovaný prase v tom voraništi, ale – nevidim ho, nejni tam.

   1. Byli, dostala 3 injekce.
    A teď si vzala nabídnutej kopr, poprvé od pondělka něco sama snědla. Výživný granulky zatím žrát nechce, tak je dostává přes stříkačku.

 3. Tak jsem to nevydržela a projela v tabletu – tam můžu zvýšit jas a přibližovat a… PRD! Tam prostě NIC nejni! Jako jo, někde v tom lese je určitě spousta ptáčků, v trávě budou broučci a nejspíš i žížaly v podzemí, ale VIDĚT fakt nejsou!

 4. Si bulvy vykoukam, uz mam halucinace a vidim tam i tyranosaura. Nemohla by mila Odetta dat mirnou napovedu, ve kterym ctverci mimikrozni zvire hledat?

 5. Jsem zaskočená, že je to tak těžké – omlouvám se. Nápovědy: na obou fotkách je stejné zvíře, je vidět v náznaku. Je to savec. Na první fotce se schovává ve stínu, na druhé se maskuje za vegetací.

  1. Vyzvětšovala jsem si to, a bohužel WordPress asi ubral na kvalitě, opravdu je to vidět velmi špatně (a o dost hůř než to vidím na fotkách u sebe).

  2. Já když jsem sem tehdy dala tu hadanku – zajíc uprostřed města, tak mě taky překvapilo, jak to mělo úplně jinou kvalitu, než jsem měla já v telefonu na té originál fotce.. na prvním fotí jsem nic ve stínu neobjevila – na druhem vidim kolouška?

 6. Takže ušák nejspíš? Ale krůůůnik, kde, mám to zvětšený, že už z toho mám spíš impresionistickej obraz a nyc, vůůbec nyc nevidim.

 7. Na obou obrázcích je ukrytá – vzhledem ke snížené kvalitě bohužel opravdu důkladně – srnka. Do diskuze přidám fotky. Ještě jednou se omlouvám, že to bylo nehádatelné, na zdrojových fotkách to bylo vidět lépe. 🦌

 8. Hurá, hurá – uhodla jsem alespoň na jednom obrázku 👍. ( psala jsem výše v reakci na Odettin komentář).. psala jsem tedy kolouška..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..