Jen tak, pro zasmání.

Jsem tak trochu v časovým klinči a tak mi přišel vhod krátký email, který mi poslala Sokol.

Protože jsem se sama zasmála nahlas, řekla jsem si, že vás o to taky nemůžu ochudit. I proto, že by to možná u nás vypadalo dost podobně 😀 😀 😀 . Pokud máte dobrou fantazii, tak doporučuju číst bez přítomnosti tekutin a poživatin:

 

Byli jsme oblečeni a připraveni odejít na oslavu.

Rozsvítili jsme noční světlo, zapnuli telefonní záznamník, zakryli klec s andulkou a vyhnali kočku na dvůr. Zavolali jsme do taxislužby a objednali taxík. Taxi přijel a my jsme vyšli z domu předními dveřmi. Když jsme vycházeli, kočka, kterou jsme vyhnali na dvůr, proklouzla nám pod nohama zpět do domu. Nechtěli jsme, aby zůstala uvnitř domu, protože vždy když je tam sama, snaží se sežrat andulku. Manželka si šla sednout do taxíku a já jsem vběhl do domu, abych vyhnal kočku z domu na dvůr. Kočka mi ale vyběhla do patra a já jsem musel běžet za ní.

Manželka, která zatím čekala v taxíku, nechtěla, aby taxikář věděl, že dům bude celou noc prázdný. Řekla proto taxikáři, že se hned vrátím, že jsem jen šel dát dobrou noc její mámě (mé tchyni). Po pár minutách jsem si sedl do taxíku vedle manželky. “Promiňte, že mi to trvalo tak dlouho,” řekl jsem když jsme se rozjížděli. “Ta kurva se schovávala pod postelí. Musel jsem ji píchat do prdele věšákem, aby odtud vylezla! Snažila se mi utéct, tak jsem ji popadl pod krkem. Pak jsem ji ještě musel zabalit do deky, aby mě ta svině nepoškrábala. Ale podařilo se! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvůr! Doufám, že se zase nevysere u dveří!”

 

To ticho v taxíku bylo fascinující

13 komentářů u „Jen tak, pro zasmání.

  1. Výborný co? 😀 😀 😀 hele já jsem fakt vyprskla nahlas a smála se tu sama jako blbááá.

   1. Kdybych to necetla ve 4 ráno,kdy ostatní spí a musím se krotit,tak me bylo slyšet az u rybníka.To fakt nevymyslis,to se musí prožít.🤣🤓

     1. Já takýýýý – taky ve 4 ještě spím, to mi zbývá pouhých 45 minut spánku už jen 😀

     2. Kdybych mohla tak spim taky.Jenže zrovna dneska ty dva zmetci me měli jako prekazkovou dráhu.Sotva jsem usinala,bum ,bum.Kdyby aspoň na nohy,když je pořádně necitim,ale voní musí od zadku nahoru.

 1. Četla jsem na zastávce při čekání na autobus a nechápu proč se na mne všichni tak karavě ohlíželi .

 2. 😀 😀 já jsem si představila tu paní ve všech těch zmiňovaných fázích, zničil mě moment pod postelí, kde do ní pán píchal do prdele věšákem 😀 a ta poslední, ta mě úplně už dobila.
  Tahle perla nesmí být zapomenuta, řekla jsem si, když jsem se rozhodla, že to vyhodím tady na netu 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..