Hádej, hádej hadači-díl 33.

A po delší době tady máme zase hádanku od Petrs01.

Máme vyzjistit, cože to vyfotili za zvíře:

Mi to přijde jako buvol z boku 😀 😀  což asi v našich luzích a hájích nepřipadá v úvahu. Co vy vidíte? Mně to přijde prostě celý jak z africký savany. Nicméně může tam být …. adepty mám teda dva, když jsem se tetkon podívala znovu podrobnějš na obrázek, ale ….. ty jo, nevim. Jen teda vim, že buvol to být nemůže, protože je holej. Tak nebudu říkat nic, abych třeba nenapovídala a ozvu se pak. Petrs má ještě další fotos jako případnou nápovědu a pak fotos, kde je ta tajuplná bytost  celá. Takže já jsem zvědavááá!

23 komentářů u „Hádej, hádej hadači-díl 33.

 1. Mně to příjde jako zvíře s nějakým chmýřím, jako mládě něčeho, ale fakt netuchám,
  medvídek to asi nebude, co 😀

 2. Může to být chlupatá kravička, pleno, co žije celý rok venku a dáchla si před sluníčkem v křoví. Nebo zubr kdesi v oboře. U nás se jim daří.

   1. 😀 😀 😀 Medvěd tam nebude, to už by ta čupka spala, ne? 😀

    krása díky za “procházku ” tam u nich.

  1. a pak že neskončíme u toho žrádla 😀 😀 jsem zvědavá, jak to bude u čajdo hádanky příště, jak tam to žrádlo procpat! Dokáže to někdo? 😀

 3. Beee, Petrs vyzradila driv, nez jsem dorazila. Tipovala jsem kravicku nebo zubrisko, uctyhodny zvirata teda. Bejt jim takhle blizko musi bejt zazitek, byli v pohode, nemeli nejaky bojovy tendence?

  1. Když to kus kus uhodla…
   Byli jsme od nich jen pár metrů, i s Vaškem. Vedoucí kráva si nás obhlídla zblízka, zaujala výraz “za plotem dobrý, ale dovnitř to nezkoušejte” a měla nás teda pod dozorem, ale bez agrese. Ovšem za plot bych to nezkoušela.
   Měli jsme na ně štěstí už v roce 2017 – je tam i vidět jak blízko byli u plotu: https://2cvoci.rajce.idnes.cz/17.06.23._Vysocina_-_pa

   Ale je to 10km kolem ohrady a nemusíš z nich zahlídnout ani chlup.

 4. ad ta savana – včera musela Petrs01 řádně škytat. Máme v loukách takovej prazvláštní remízek . Vypadá tak, že byste čekali, že odtama vyjde klidně antilopa nebo…..neebooo lef! Fakty je to takový akáciový. Naštěstí tam nebydlí lefa, ale srnky. a včera mě ta podobnost se savanou úpla ťukla do očí.

 5. Petrs01 krásné fotky na rajčeti, je to krásné zvíře a ta telátka k pomuchlování 🙂

  1. Sis mohla pomuchlat telátka u nás……kdybys měla odvahu jít za drát na pastviny 😀 😀 Jsou děsně ňuňu, jak jsou chundelatý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..