Takže vážení…..

Rozhodnul sem se, že svoji medializaci musím vzít do svejch vlastních tlapek.

Ponivadž, než by mě tady někdo řádně zmedializoval, dal bych se dříf na modlení:

Když jste tady tudle byli fšicí hyn z toho, že se ten zrzatej blázen dokáže zavírat do druhýho pokoje…….. 

…..tak tetkon jako mrkejte na dráta laskavě jo! Protože, co je to zavřít se do druhýho pokoje, proti tomu, co dokážu já!

Ešivápak vy se umíte zavřít do krabice, no? Kolik z vás. Bych chtěl vidět, kdo je tady takovejdle bourec!

9 komentářů u „Takže vážení…..

  1. No jasně, to hned tak někdo nedokáže tuhlenctvo, to jen my máme takovou výsadu, že u nás bydlí takhle šikovnej kosourek 😀 😀

 1. Super 😀 A je krásnej. Jako nechápu to, ale kočky milujou krabice, igelitky a vypraný prádlo. 😀

  1. Co igelitky!! Ale igelitový přebaly od zboží na paletě!! když je rozevlaješ po zahradě!! To je pak nadšení, to jsou výskoky, útoky a následně vláčíš kočku zahlodnutou pevně do igelitu po zahradě.
   Čistý prádlo mu odmítám dávat k dispozici 😀

 2. Je to miláček, jeden kožušek na sobě, druhej pod sebou, chrní naprosto bezstarostně hore kokotom. Že se dává na modlení si možná vysvětluješ mylně, Satanáš se nemodlí.
  Ten si šecko vyřve a zařídí sám. 🙂
  Texíkovi jsem nosila všelijaké krabice, aby neurazil do někerý i vlez (pro dobrůtku) a okamžitě ven. Nějak je neobliboval. Jen u těch s granulkama a spešl kapsičkama nedočkavě postával a přešlapoval, bo jsem mu pokaždý přiobjednala k zásilce i novou hračku. 🙂

  1. Kuskus – jako vždy má pravdu!! Satanáš se vlastně nemodlíí!! Takže to si asi mne ze spaní radostně ťapičky, smrad jeden, co zase na nás vymyslel. 😀
   Jo včera řval, že jsem myslela, že už ho zašlápnu!!!! Měla jsem fakt frmol, přišla jsem z venčení, potřebovala vynést popel, roztopit kamna, rychle vypadnout ven a stihnout vyluxovat nějaký to listí z ořešáku, postarat se nám všem o žrádlo a von – primabalerína jeden, řval, že chce papáááááááááááááááááááááááááááááát.

   Já ho úplně vidím, broučka rezatýho, jak tam civilizovaně stojí, nehrne se nikam, neprudí a v tichosti čeká. Tuten spratek se fšade narve, odefšad ho musíš 100x vyhodit – tuhle nakukoval do hajzlmísy, když jsem ji čistila a nebylo možný ho vykopat do kšá Jestli si myslel, že tobogán??

 3. “Takže vážení…..”
  Jsem se lekla, ze si vlezla na vahu nebo nekoho vazila. 😀
  To je spokojenej kosourek. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..