JÁ!!!!!!

No jasně, že JÁ!!! Kdo jinej taky asi, ne?

To sou furt ohaři, ohaři a co já? Panter? Šelma největší? Jedinej lovec v rodině? Co by dělali beze mě? Kdo by lovil ty myši (ptáky vynechme, to vim, že jim vadí a jdou po mě, ale…. hehehe, asi víme všichni, jak to je) ? Kdo by bránil území proti přivandrovalejm kočkám? Ty dva ohaří ušmudlanci? Hahááá ! Nenechte se vysmát. Zrovinka tudle sem je školil a honili sme se po zahradě. Bože, kočičí bože, to byla groteska! Letíme, letíme, mám je na špagátě a pak šupinky šup, hópnul sem jim před gezichtama na plot. Ve výskoku jsem jim ešče stihnul nastrouhat krapánek mrkvičky, na plotě nad nima beznadějně mávnul tlapku a skočil si elegantně na druhou stranu. A voni??? Asi víte, že jo 😀 😀 Civěli jak vyvoraný myše, než je chytim.

Takže jako proč se mě víc tady nemedializuje? Může mi to někdo vysvětlit? Poženu ho k zodpovědnosti, jako tu Kuličku, co jí honim po předsíni. Tu mi koupila Vona. A musim teda nechat, že to koupila dost dobře jako. Baví mě to mociííínky micinky moooc! 

 

Lítám tou předsíní za kuličkou jak vystřelená raketa, skáču po ní, vyhazuju jí a hrajeme s Ní taky fotbal a basket. Nejlepčejší je, když ona mrskne Kuličku prostorem do zdi, tam se to odrazí a já to lovím. Tooo je vončo, to jako jo. Pak taky je čurina výborná, když mi kuličku mrskne do lavóru. Musim uznat, že Vona umí vymyslet dobrý akcičky. 

Aji venku. Hele jako tůdle. Šla večer – už byla tma – věšet prádlo, to sem zrovna nebyl v kšá, ale úřadoval sem doma u kamen. A prej “Mousís, poď se mnou, deme pověsit prádlo” No tak sem šel. A dokonce sem jí i pomáhal – třeba natahovat drápkama tílko její oblíbený. Aby na něm neměla varhánky. A to hned zase” Moussses, ty vole, zničíš mi to! To nedělej.” Výsledkem ovšem bylo, že upustila ten kus oděvu co zrovna držela zpátky do lavóra a………….. abych prej nevymejšlel bejkárny………….ŠLA SE SE MNOU HONIT KOLEM VČELÍNA!!! Tooooo mám tak rád, tak rád. Jako za dne nemá šanci, ale v noci???

Hihihiíííí mrrrňáááu! To jí mám na lopatce. A vona tak krásně piští, když ji dopadnu. Skorem jako myš, když ji chytim a hned nezabiju. Jí ale nezabíjim, už jsem se naučil dávat ji bezdrátovou -pardon, bezdrápovou babu. Zaútočim děsivě a v letu ji chytim oběma packama za lejtko a uuuuž sem zase fuč. Ani mrknout, frajle, nestačí. Jen se blbě hihňá a utíká se schovat. Heh, schovat! Mně! To je taaak ale vtipný! Jak Vona ví úplný prt, že už na ni dávno číhám, ba dokonce kolikrát, že už útočim! No vážně zábava.

S Flekatou je taky zábava. Můžu jí rdousit, vona se nechá! A to dokonce i když spí a já přijdu z venku a rozmařile se na ni vrhnu a rvu jí hrdlo, nebo tu její obří kušnu. Nooo jenže, že jo. Pak přijde přemoudřelá Vona a zesyčí mě : ” Moussesss! Necháššš ji bejt! Spí! Koukej mazat chrápat na svůj pelíšek.!” Kulový leda tak, radši se přitulim k Flekatý a spíme kolikráte spolu. Vona je fajn, tu fakt můžu jako jedinou trhat jak starej kalendář a vona mě má ešče ráda. To sem si to zařídil co?  

 

Takže uznejte, že takovej formát jako sem já, se hnedle tak nevidí a tudíž by to chtělo mnohem větčí medializaci, nejlépe celosvětovou. No ne?

 

11 komentářů u „JÁ!!!!!!

 1. Jj, kocoure, moc dobře sis vybral, kam se nastěhovat. A ta poslední fotka, kde spolu spinkají v pelíšku, ukazuje jak je spokojený. Nádhera, jak spolu vycházejí.

  1. Já jsem za to, Raven, neskutečně ráda. Že mezi nima panuje taková pohoda, že se to nehrotí a můžou být všichni pohromadě a jsou partička. Pravda občas partička na zabití, když to rozjedou moc :D, ale partička a to je podstatný.
   A jsem ráda i za to, že je u nás Mousesovi dobře. Že když písknu a je někde za barákem, tak přiběhne, jako včera, že nás chodí vítat a tak vůbec. 🙂

 2. Díky mocinkrát za nakoukání do kočičí kultůry na objednávku slavnoj kazašskoj národu. 🙂

  Lidi, srabík má konečně nové koleno, malinko komplikací, ale už rehabilituji, válím se ve špitálu, je mi smutno a poslední dva příspěvky na webu mi udělaly óbr radost.
  Nemohu ještě moc psát, noťas je starý a těžký a manipulace s ním obtížná. Bolesti sice utlumují, ale jsem strašně nemotorná. Tak vás jen v rychlosti přečtu, pustí dokola Mousese, ohaříky a musím lehnout, bo hotovson. Děkuji za předoperační povzbuzení, bez vašich slov bych tu teď neležela s opravenou noženkou. Su na sebe hrdobec. Tak se všichni mějte a užívejte si překrásné září. Já si skočím na houby příští rok. 🙂

  1. NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ KUSKUSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ UŽ???? FAKT???, ŽIŠ TO MÁM RADOST ALE. VELIKOU VELIKOOOOU, TAK PĚKNĚ REHABILITUJ A SRŮSTEJ.

   HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

   Mousesovi povim, že se musí snažit, aby Ti to uzdravování vylepčil 🙂

 3. Kuskusi, ty statečná introvertní osobo :-D! Dyť tys nástup do nemocnice ani nehlásila, nemohli jsme ti držet palce a myslet na tebe (jestli řežou správně a tak :-)!
  Moc ti tu úspěšnou operaci přeju a teď hlavně hodně sil a trpělivosti na rehabilitaci! A podávej zprávy, jak je :-).

 4. Vase mourate velicenstvo, moc pekne jste se privtirnul do nejspravnejsi domacnosti. Necht se Vam tam dari a kralujte pevnou packou! 🙂

  KUSKUUUUUUSova,
  ty ses tajnosnubna! Gratuluju k novy soucastce, at se rychle zhojis, zrehabilitujes, srostes a tahnes, at muzes skakat pres kaluze! 🙂

  1. Ano jeho velkopapalášstvo ví moc dobře co dělá, fčéra jsme zas hráli basket v předsíni, pak padnul na svůj pelíšek a následně si vyžádal otevření dveří, že když je tak pěkně rozcvičenej, že si vyrazí ešče večír ven. V noci jsem ho pak svolávala a byl fuč, ráno chrápal čoklům v boudě 😀 . To je život!

   KUSKUUUUUUSova

   😀 😀 kuskůůů, kuskůůůů – takle dělá Sova 😀

 5. Kuskusíku,ty jedna tajemná osůbko!!!!
  takový věci se netají,takový se hlásí!!!!!!
  takže ti přeju včasné hojení,at si brzo doma,t tě v nemocnici nezlobí
  a posílám pohlazení po nemocné nožce a držím za packu,a myslím na tebe!!!!
  a posílám ti citátek-Proti trampotám života dal Bůh člověku tři věci-naději,spánek a smích!-Kant

 6. Včera jsem viděla v TV soutěži vystoupit nějakou paní Alenu. Pohotová, inteligentní, rázná dáma se srdcem hráče (jako kníže Rohan) povyprávěla něco i o sobě. Má doma čerstvé maturanty, ohaříka o bude si pořizovat další štěně, věnuje se myslivosti a …. už nevím. Neříká vám to něco?

  Jinak všem děkuji, srůstám, rehabilituji, ale jako všude kam přijdu, dělám komplikace i tady. Vysoký tlak, asi že špitály nesnáším. 🙂 Chci domůůůůůů.

  1. Vydrž Kuskusi, vydrž, nebude to dlouho trvat a domů půjdeš. a budeš pěkně cvičit, protahovat a rehabilitovat, až Ti z toho půjde hlava kolem. Máš nějaký rehabilitační místo doporučený?

   Taky bych měla v nemocnici hodně vysokej tlak. Myslíme tu na Tě – o to víc, že jsme nemohli myslet předem 🙂 a máváme z voken šécky – TŘIIII-DVAAA- JEDNÁÁ—TETKOOONC MÁVÁMEEEEE! 😀

   Paní Alenu asi neznám, ale tak ono má dneska ohaříka k myslivosti hodně ženskejch. Je to vlastně dobře, doufám, že do myslivosti vnesou něco trošku jinýho, než o čem to obecně dneska je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..