Hádej hádej hadači, díl 26.

Jo, díl dvacátýšestý a to přesto, že jsem minule tvrdila, že 24. Enemže neumim počítat, že jo, takže minule měla být už právě dvacetpětka.

Tak, teď jsem to napravila početně zase a můžu přejít k jádru věci. Hádanku poslala Kimi,

a vaším úkolem je uhádnout ani ne tak co to je, to vidíme, že jo, ale k čemu to jako patří, čeho je to součástí. Až se v pátek, či o víkendu dostanu k počítadlu, hodím sem pak foto, kde uvidíte rozluštění. 

20 komentářů u „Hádej hádej hadači, díl 26.

   1. No mně to právě nic takovýho nedělá 😮 😮 . Příště si to musim označit tedy jinak.

 1. Díky, synkovi vyřídím. On je velmi zaměřený na to pomáhání, vzděláním je záchranář, mezi hasičskými službami jezdí se záchrankou, je členem horské služby (s kamarády z HS momentálně leze po skalách ve Slovinsku), je členem vodní záchranné služby, instruktorem záchrany z vody (to školí i třeba ve školách). Ta fotka je ze cvičení IZS – nácvik hledání osob v terénu. Práce je to opravdu náročná, fyzicky i psychicky, hasiči jsou u malérů obyčejně první.

  1. Záchrana z vody je vysokej level a jestli to synek přednáší, tak klobouk dolů, zjevně umí. O zbytku ani nehovořím – nadšenec, co buď spí, nebo pomáhá?

 2. Já chci toho fešáka vidět bez mundůru. 🙂
  Záchranáři, hasiči, kluci od HS jsou tak sexy. Ještě nevím proč i veterináři. Asi, že taky zachraňujou životy.

  1. Jako úplně bez?😜 Takovou nemám (nebo možná tak z doby, kdy mu byly tři měsíce😁). Ale jo, pokud se zase naskytne nějaká příležitost, prezentovat, foto dám. Teď mi poslal, jak leze v tom Slovinsku po nějaké kolmé stěně, tam je taky dost oblečený včetně helmy.😉

   1. Jó, tu jak pase koníky. 🙂
    Kimi, klidně se pochlub nějakou novější, jestli to nebude synátorovi vadit a nechej prostor i pro tajemství.

    1. On byl párkrát i v televizi, z nějaké akce vodní záchrany a taky v reklamě firmy Bandi, majitel tím chtěl poděkovat složkám IZS, tak to by umístění sem snad nevadilo. Jenže já sem neumím fotky vložit, i když mi to bylo několikrát vysvětlováno. Pošlu Petře.

    2. KUSKUS – KIMI!! JÁ VÁS ZASTŘELIM, ČETLA JSEM TO V TRAMVAJI! S MOU PŘEDSTAVIVOSTÍ JE TO PEKLO!!! Dospělej hasič, pasoucí koniky…. ne to nene.
     Nicméně – Kuskus – mám taky slabost pro hasiče, jsou to řízci! A když jsou navíc vzhledný, tak to je dokonalá kombinace 😀

     Kimi – hlubokosklon a hlubokosmeknutí Tvému synátorovi, za to co dělá a jak k tomu přistupuje. Opravdu a bez nadsázky. Až jednou budu mít zase troubu , tak mu něco upeču, jak jsem slíbila. Je výbornej, moc se Ti povedl, můžeš být hrdobec nejhrdobcovatější. Jdu do emila a pak sem hodím fotos.

     1. Ano, jsem na něj pyšná. Jeho výchova – občas dobrodružství, ale výsledek stojí zato. Samozřejmě občas nad starou matičkou obrací oči v sloup, ale celkově je to pohoda, kdykoli potřebuju, přijede, pomůže, občas překvapí – třebas k mým 65.narozeninám mi uspořádal fantastickou oslavu.

     2. A máš taky na co být pyšná!! POvedlo se Ti to nad míru. Ono to dobrodružství při výchově – myslím, že kdyby nebylo, bude z něj zápecník a ne člověk, kterej se života nebojí. Který dítě neobrací nad máteří oči v sloup?
      Je skvělej, skvělej, že na Tebe takhle myslí………..hele aby nám ale z tý samý chvály nezpychnul!
      (p.s. jsem ráda, že jsou takovýdle exempláře na světě, líp se pak dejchá)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..