Kocourkovo velký lovecký dobrodružství

Aneb…. velký lovec Pampaliny “v akci”. 😀

O čem asi tak sní náš malinkatej kocourek?

 

No nejspíš to bude o tom, jak se vydal na lov:

 

A pak číhá. Číhá, nikým nepozorován:

Mimochodem….. hádanka mimo soutěž – identifikovali jste místo, kde se jeho potenciální oběť skrývá? 😀

Nic netuše, se jeho budoucí kořist blíží …….

a blíží:

Svému osudu na dosah. Poslední vteřiny před útokem a ………

Její osud je zpečetěn 😀 😀 

A hrdý lovec pyšně kráčí po svých loveckých cestách:

a že to byl jen sen? Nevadí…………

Já na vás jednou stejně něco vymyslim. Na všechny!

8 komentářů u „Kocourkovo velký lovecký dobrodružství

 1. Dolce vita a Moures si ho užívá do plných.
  Sviňa malá, jak si na Talinku troufá, zakusovač. 🙂 A možná si tak s Tali rozumí proto, že jsou oba stejní vrahouni, narozdíl od něžného Rumíčka.
  Jeden by řekl, že na fotce dole spinká s pacičkou pod hlavou hotové neviňátko a von zatím vymýšlí další lumpárny. 🙂 🙂

  1. Von je hroznej rebel a taky cholera. Dneska ráno zmlátil dveře. protože si dovolily do něj strčit 😀 😀 😀 . Jojooooojojojojo neviňátko…. 😀 😀 jehehéééjejhehehéé, von je úplný nejvíc neviňátko. Ta fotka s pacičkou se mi vyloženě povidla, to jsem musela cvaknout.

   edit – a jo, taky si myslím, že si s Tali rozumí proto, že jsou oba takový od rány, jí nevadí, když se do ní zakousne a jemu nevadí, když ona ho rdousí za krčíček 😀

 2. Já myslím, že s tou jeho energií je rád, že není sám na baráčku, ale má hned v sousedství kámoše na hraní. Fotky i video krásný, je to fešák.

  1. Jo určitě. A teď už mu jsou málo i ohaři – chodí za koňma a honí tam poníky, idiot 😀 . Ono jak sousedka babička moc nevychází ven, tak on by stejně byl převážně venku sám. Tak když občas mám výčitky, že u nás bydlíkuje, že se k nám nastěhoval, tak si pak řeknu, ale co by tam sám zase dělal, že jo. Je to děsnej myšilov. Každej den min. jedna myš. Někdy jedna ráno, a pak jedna, dvě večer. Je šikovnej.

 3. Chodí se Moures s myšákama pochlubit? Můj kocour je pokládá na schod za dveře. Onehdá jsem po ránu zažila šok. Otevřela jsem, abych kocoura pustila domů a bosou nohou jsem došlapovala na schod. Říkám si, co to tam je za heboučký kobereček. No potkan to byl, fuj. Ríša je velký, silný kocour a dokáže zabít i takovou potvoru.

  1. Chodí, nosí mi je jako dárečky. Tenhle týden to bylo dle hesla – Minimálně jedna myš do každý rodiny, lépe radši dvě. A tu třetí si tady na zápraží sežeru sám, když vy to neoceníte 😀 . Já to musím likvidovat velmi rychle, protože Rumíček ty mrtvolky špatně nese, je to malej zdravotní bratr a furt je chce zachraňovat.
   Prej heboučkej kobereček 😀 😀 😀 S potkanem mě nestraš!!!! Šlápnout na něj, asi mě vezou. Doma chovanej potkan mi neva, ale venkovní jo. Mouses je drobek takovej, tak to snad nehrozí. I když… u něj člověk neví nic. 🙂

 4. To je bozi a paradni, otomilous 🙂 zigul tohle delaval vokounkovi, ze na nej cihal a pak ho lovil, dekuju ze si mi to pripomela jak to byvalo super to kocko psi souziti

  1. Jojo, von je otomiloš převelikej a zákeřnej, útočí ze zálohy. A Tali mu pak naoplátku vochutnává krčíček 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..