Přišly výsledky

Tak se s vámi všema jdu podělit a moc všem poděkovat, že jste na nás mysleli a drželi tomu škudibíkovi bláznivýmu palce.

Podle zprávy hodnýho pana dochtora, jsou ty dva nádorky zcela neškodný  a s největší pravděpodobností je to reakce na nějaké zranění, třeba trn nebo tak nějak. A ten třetí – ten je skutečně mastocytom, ale pan doktor ho považuje za histologicky téměr neškodný, nicméně kůži stále sledovat, protože i když nemá známky výrazné zhoubnosti, tak se může chovat nevyzpytatelně. A okraje odebraných vzorků jsou čisté, takže tam žádné vošklivosti nejsou.  A prý můžu být tudíž v klidu, abych pana dochtora citovala. 

Takže? Dobrý je to? Snad ano, já se bojím vykřikovat nahlas 🙂 . Ešče budu s panem dochtorem mluvit příští úterý, kdy bude Štajníkovi kontrolovat ránu, tak se ho vyzeptám trochu víc, teď nechci zdržovat. 

18 komentářů u „Přišly výsledky

 1. Ale tady to určo nikoho neudržuje,přeci na to vsici čekáme.
  Ted se aspoň budem v klidu těšit na traktorodeo.

  1. Jásný, já vim, proto jsem to sem hnedle napsala, co jsem se dozvědíla. Já jsem myslela, že nechci zatím pana dochtora víc zdržovat, když napsal, že mám bejt v klidu, tak sem poslušná a sem v klidu a v úterý se vyzeptám až v ordinaci. On sice psal, že se můžu na cokoliv zeptat, ale vydržím do úterka.

   No traktor ródeo už je připravený k vydání – příští tejden. A dneska jsem zvědavá, jak budu řádit 😀 .

 2. Já obdržela dobrou zprávu už předvčírem a čekala se zveřejněním na Rumího, aby to bylo při jednom 🙂 Teda bejt pes mám už dávno po operaci, takhle ještě musím na nové rentgeny a 24. května mně pan primář omrkne a sdělí termín. Pro všechny případy jsem obvolávala špitály po Moravskoslezském kraji….esli náhodou… ale všade se na totální endoprotézu čeká dva až tři roky. Jenže !! v úterý mi sestřička z fakultky sdělila, že už mám odčekáno a měla bych přijít na řadu za pár měsíců. Rumíčku, ty tichošlápku, HURÁ, zasejc budem oba dělat bugr a válet se v trávě. 🙂 Mám z tebe radost, kluku.

  1. Kus kus moc Ti to přeju, ať zase brzo skáčeš přes kaluže !
   Já když jsem se ptala pana doktora co s tím přetrženým předním křížovým vazem, tak mi říkal, že nic, že už nejsem nejmladší (ve 40ti letech)

  2. JÉÉÉ KŮŮŮSKŮŮŮS HURARÁÁÁÁÁÁÁÁ, MOC GRATULUJU, MOC. HUŽ ENEM 17x SE VYSPÍŠ A BÉŠ VĚDÍT, KDY ZAČNEŠ ZAS BĚHAT JAKO SRNKA. Pravda srnka taková jako asi pomalejší, ale přesto srnka. Moc krásná zpráva .
   Kdyby byla u nás na zahradě fčéra, mohla ses válet taky, ty dvě hovada ohařský se chtěli rasit a podkopli mi při tom nohy. Ani jsem je nemohla zmlátit 😀 jen jsem řvala ať toho nechají. Tohle drábování mě tak nebaví! ale lepší drábovat, než nemít koho buzerovat, to jistojistě. No takže to je další prima zprávička!!!

 3. Esusova
  Tak parada, uf huf! 🙂

  Kus kus
  Dalsi dobra zprava, tak se mi to libi, tak to ma byt! 🙂 Preju, at ti daji termita co nejdriv!

 4. Kachno a Fifi, dík, jak na smilování čekám na titanové kolínko.
  S mojí povahou je životně důležité, zůstat soběstačná. 🙂

 5. gratuluju Rumíčkovi i Milce k dobrým zprávám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  mám z vás veleradost 😀

 6. Péťo díky za zprávu, teď jen zarostou Tři sestry a zase bude všechno jako dřív 🙂

 7. Díkec všem.
  No není to úplně jako že huráá, šécko je v pařátku, ale nejni to úplně propadák. Štajníka budeme hlídat a prokonzultuju s panem dochtorem další detaily. Ale ten velkej šutr mi z osrdí spadnul.
  Rekonvalescent by řádil jako čeeert 🙂 , a prozatím ho musím pochválit, šécky stehy drží, tak doufám, že i dneska odpoledne budou držet. Těším se, až to bude zhojený a člověk ho nebude muset balit jak dárek pod stromeček a hlídat a dělat drába a zakazovat drbání se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..