Jéén tak, aneb…

Venčení s kočičákem.

Tohle “vyprávění”, který je čistě jen obrázkový, mi padlo do noty. Velkovýpadek počítačový mi značně zkomplikoval psaní a tak musím dohánět. A jsem ráda, že než to doženu, jako milů Boženůů 😀 (pardon, napadl mě prostě rým, no 😀 ) , tak mám k dispozici habakůk obrázkůch ke kterým v podstatě není ani zapotřebí moc co psát, protože budou vyprávět za mě.

Užijte si se mnou jedno z mých předvelikonočních celosmečkových venčeníček 😀 😀

Když jsme došli na louku,  tak jsme se tam prostě zapíchli a já tak mohla zkusit zprostředkovat kousek venčení i pohyblivě – bohužel jsem pako a  trooošánek jsem nevědomky obraz přetočila 😀 , tak snad mi prominete, že si ke sledování budete nuceni lehnout na bok 😀 😀 😀 

 

Když jsme se pak přesunuli dál, zkusila jsem, ešivá se Mouses nechá oddirigovat na focení na kámen a …. dejme tomu, že se nám to i povidlo:

No a návrat loukama zpět patřil opět zkoumání myšoďurek, kdy zatímco Tali si jela svoje, kucí drželi basu:

No, tak taklenc my to teď vedeme 🙂

10 komentářů u „Jéén tak, aneb…

  1. Tak číst už umím, ale takhle mě to prostě baví, však já se taky vyjadřuju fotkama 🙂

    1. Já vííím, já jen žertovala Ivánku. Navíc moje grafomanský psaní může být pro někoho už moc 🙂 . Já mám taky vobrázky ráda.

  2. Skvela dokumentace blizkych setkani tretiho druhu, protoze pro me je tohle opravdu sci-fi. At vam idylku nikdo nikdy nepokazi! Moures je borec! 🙂

    1. Jo Frank MOuses je borec. S ničím se nemaže, do všeho jde, všemu se postaví. Je neskutečná osobnost na to, že je to malej kosourek.

    1. Je, je to úžasný a já si to hrozně užívám. včera blbli v Domečku. Mouses zlobil Rumouše pod stolečkem, kam si zalezl a Rumouš z toho chudera kvokal 😀 😀

    1. Nejen Rumíčkův, ten Taliprtky má radši, páč ona vydrží, když se jí do něj zahlodne, nebo ho uloví. To Rumoušek, jak je na sebe ofafrnej, tak ne, ten to nerad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..