Jak vkládat fotky

Udělala jsem konečně ten návod, jak vkládat fotky.

Protože to nejde přímo do komentářů pod články – tam můžete vložit třeba odkaz na fotku na rajčeti apod. , ale ne fotku samotnou, založila paní administrátorka v diskuzi fórum Od čtenářů

https://zrzavec.com.cz/forums/forum/od-ctenaru/

kam fotky vkládat lze. A jak se to dělá? To jsem sepsala jako lajka pro lajky tady, nechala to paní administrátorkou odkontrolova, ešivá nepíšu bludy a ona je tak moc hodná, že to udělala ešče v obrázkový podobě ale!! To je supr. No a bude to tam pořád viset, úplně nahoře,  abychom to mohli vždycky najít:

https://zrzavec.com.cz/forums/topic/navod-na-vkladani-fotek/

A já se těším, že se rozdovádíte a já uvidím nejen fotky králičice – králičky?? ( jak to správně říct?) od Míly z Prahé, tak třeba briťáka Tomáše od Z a další. 

On si totiž každej opravdu může založit svoje fórum a tam dávat fotky aktuální i starý a budou vždycky k nakouknutí. Ono třebas taková legendární fotka rotvice Dorotky, jenž si hlídá svůj prázden kelímek o jogurta……… ta se nevokouká 😀 😀 .

Takže klidně fotograficky dovádějte 🙂

 

 

6 komentářů u „Jak vkládat fotky

 1. Tak a ja se tesim na prvni vlastovky, ktery nam ukazou nejaky svoje krasavce a jine pekne fotky ! 🙂

  1. Černej čajíku a Petro, díky, díky! Někdy před víkendem jsem se přihlásila, o víkendu mi přišla registrace nového uživatele od Čajíka a dneska jsem na čtenářský fórum konečně vložila tu naší holku. Dost mi při tom pomohlo to obrázkový schéma.

   1. A privedla jsi me na myslenku, kterou jsem hnedle realizovala, to proto, aby to nezapadlo! jsi prukopnice a doufam, ze inspirujes dalsi 🙂

   2. Jee to je supr, jdu se hnedle podívat! čajda je přešikovná v tom jak někoho naučit ovládat pc věcičky, nebejt jí, tak tohle nikdá nebudu ovládat – vkládat články, fotky, trošku editovat.

    1. ŽJOOOOOOOOOOOOOO ČAJDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, TO JE BEZVA NÁAAAAPÁÁÁÁÁÁÁÁD, TOS VYMYSLELA VÝBORNĚ!! Já hledala ve fórech a už jsem si říkala, že se půjdu zeptat, cos to vymyslela a ona vymyslela takhle GENIÁLNÍ VĚC –

     HÁÁÁLOOOOO MY TADY UVIDÍME HNEDLE, KDYŽ SE NĚCO NAPÍŠE, TO JE KRÁÁÁSÁÁÁÁ, DÍÍKY ČAJDO!! SEŠ NAPROSTO ŽENYJÁLNÍ!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..