Helejte mám nápada!

Přivedla mě na něj Fifijová v komentářích.

Pod těma Hádankama. Pravila tam totiž “Jen houšť.” Jéénže že jo, v jednom člověku? To toho dohromady moc nedám 😀 😀 . Mám už jen jednu hádanku a chabou. Aaale, protože jsme tohle téma vlastně jely s holkama na fóru, kde jsme se tím, myslím, dobře bavily,  napadlo mě, že třeba většina z nás má doma nějakou takovou fotohádanku podobnou. Ať už zvíře schovaný někde v přírodnině, nebo zvíře, který třebas málokdo může znát, či nějakou zvětšeninu přírodniny, kdy člověk musí pustit fantazii pracovat, a přemýšlet, co by to  mohlo být…., nebo třeba hledej rozdíl, nebo prostě cokoliv, kde se musí něco hádat. 

A že bychom si tak mohli fšicí společně zablbnout. A může to být téma trvalý. Jednak to můžu udělat tak, že pokud by se sešlo víc takových hádanek, teď v počátku, najednou, tak je dám do jednoho “článku” v jeden den. A pak, protože, jak říkám, to bude téma trvalý, tak pokud něco člověk najde, nebo pořídí později a pošle to, tak to vystrčím na světlo boží samostatně. Však v tuhle dobu člověk potřebuje zábavu jako sůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůl. 

Tak jestli souhlasíte, pošlete svou fotohádanku a taky svoje jméno na emailovou adresu: mawe47(zavinac)seznam.cz  a můžeme se do toho pustit. Jéjejéé, já se těším, tak doufám, že se zapojíte – i ti, co prostě jen tak čtou. Koukněte do fotek, určo máte nějakou perlu, aspoň se zabavíte při jejím hledání a my pak taky při hádání.

A já začnu  a dám sem teda jednu infantilní hádanku, je to výřez fotky a sválně ešivá na to přijdete. Asi to nebude složitý si myslím.

 

Kdo ještě nehádal, tak nekoukat dál:

 

 

 

 

 

 

 

 

Bráno tady odsud:

A kdo chce hádat dál, může si to zvětšit a bádat, z kterýho místa jsem to vytáhla 😀

 

19 komentářů u „Helejte mám nápada!

 1. Jako tohle není těžký jo? To vypadá jek buňka zpod mikroskopu.
  Napadá mě váš koupelnovej vobklad :-DDD

 2. Na první pohled bych řekla – krabička od papírových kapesníků, na druhý pohled bych se připojila k Denny – obkladačka nebo dlaždice do domečku.😃 Takto bych soudila i proto, že se pamatuji, že fotka těch dlaždic byla v jednom příspěvku a teď se mi ji teda nepodařilo najít.😜

 3. Tak jsem zvědavá, ešivá se někdo přidá další a ešivá případně taky něco někdo pošle.

 4. Jasně, že je to led. Rampouch? Námraza na chodníku?
  Nebo Muríňův šedomodrý kožuch – mnohonásobně zvětšený. Strašně mi chybí Texík a vidím teď kočky všude. 🙂 Eště by to mohl být borůvkový jogurt, nebo zmrzka, nebo vnitřek plyšáka rozpáraného Taliprdem. 🙂 Tývoe, to může být cokoliv.

  1. Kus Kus – já na Tebe v souvislosti s Mousesem myslím hrozně často. Pořád si říkám, že by Ti kočičí kožíšek moc prospěl. Moc a moc. a určitě je někde nějakej potřebnej kožuch, co čeká na laskavou náruč a hrátky po kočičím způsobu.

   1. Empatie jméno tvé je Ešusová. 🙂
    Abych (případně) mohla kočičáka rozmazlovat a dělat vrátného (jako někdo 🙂 ) a krmiče a parťáka a kvalitní posluhu, potřebuju nutně nový kolena. Furt se to horší a s berlema je hybnost značně omezená. Aspoň jednu endoprotézičku by to chtělo, ale ví bůh kdy přijdu na řadu, operace na fakultce jsou kvůli kovidu zrušené. Snad v létě? Já vlastně nejsem na novou kočenku připravená ani mentálně. S Texíkem to byla láska na první pohled a obávám se, že takhle spřízněnou kočičí duši už nenajdu. Uvidím jak se to vyvrbí, až zase budu skákat přes kaluže… 🙂

    1. Jáá moc už chci, abys skákala přes ty kaluže, třeba jen o jedný spravený noze! Já vím, teď se oddaluje všechno úplně, i to dneska psali, aby si pak člověk nepořídil něco, o co nestojí. Moc bych chtěla, abys našla další – i když jinou, odlišnou – a v tom je to právě hezký – kočičí duši. Já vím, že Texík byl a vždycky bude jedinečnej, byl to kočičí – no spíš lví, tou svou velikostí a majestátem – král, ale třebas tak jako já jsem měla jedinečnýho psa, potkala mě pak jedinečná fena, pak na mě čekalo jedinečný ščenátko – doživotní a následovala jedinečná kráva 😀 , tak ty budeš mít potom další jedinečnou kočičí duši. V něčem jiným. A taky hezkým. A pak si jednou řekneš, že jsi ráda, že ta kočičí duše na Tebe někde čekala, že je to dobře, protože Ti dá zase něco úplně jinýho. A já urputně držím palce, stejně jako pro Kimi, aby si to všechno posedalo a Centrální distribuce se zase rozjela.

 5. me to pripada jako mozkova talibunka 😀 uprimne co to je fakt netusim 😀

  a jinak super napad s hadankama, tesim se na hromadyyyyy hadanek! 🙂

 6. mozková talibuňka 😀 😀 😀 náápad sice výbornej, ale to můžu říct rovnou – to se nikdá nikomu nemůže podařit vyfotit, páč…. vono foť něco co neexistuje 😀 😀

 7. Ja zase za neco muzu, jo? 😀 Skvelej napad, hadanky me bavej moc, hlavne ty “najdi zvire”. Tohle asi zviratko nebude 🙂 – mozna led, ale myslim, ze Dennyky to odhalila s obkladackou spravne.

  1. No jasně, že za tohle teda můžeš. Jináč by mě to nenapadlo 🙂

   A JÁ DOUFÁM, ŽE SE FAKT LIDIJOVÉ PŘIDÁTE a mawe mi brzo pošle emilem ty skvosty.

 8. Táákže máme tu večír a já jdu, prosím, oznámit, že to nejni ani náš vobklad, ani obal od kapesníků, ani neexistující talimozková buňka. Pravdu mají ti, co tvrdí, že na obrázku je LED. Do článku jsem dolů, hodně dolů, tak aby ten kdo bude teprve číst, mohl hádat , dala obrázek odkud jsem to vytáhla.

 9. žjooo, huž přišla první hádankááá! Kus kus má první metu!

  tak jak říkala Fifijová, jen houšť!!

 10. Tak led, no vidis to, ma furu podob. 🙂 Dobre si ho vyrizla na fotos.
  Tesim se na dalsi hadanice, asi budu muset nabit padlo a neco cvaknout, at muzu prispet. 🙂

 11. hmmm sema taky tipovala led
  bunku Tali ne-protože díky Mourínkovi má jednu OBROVSKOU EMPATICKOU,COŽ ANI NĚKTEŘÍ LIDI NĚMAJŮ

  1. Máš pravdu přecetkyně! Vona má Tali buňku empatickou! Svatá pravda, svatá pravda!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..