Ohaří (a nejen jejich) přání

Utíklo to děsně rychle a já jsem tady zase s naším ohařím přáním.

Někdo už ho dostal v emilu a pro ty, na které emila nemám, jsem ho vložila sem  na stránky, abychom si mohli popřát fšicí ve spolek.

Přeju nám všem opravdu klid a pohodu a prostor pro to, si o svátcích odpočinout.  Pro ty, kterým bude třebas o Vánočkách smutno, posílám na dálku pohlazení. A kdyby to šlo, poslala bych touhle cestou i hubičku od nejmokřejší zrzavý houbičky jménem Rumíček. A kdyby někdo neměl pod stromečkem nic, tak naše ohaří přání tam najde. 

Co nejhezčí svátky přejeme a moc na vás myslíme 🙂 .

 

 

14 komentářů u „Ohaří (a nejen jejich) přání

 1. Díky ohaříkům i Kolaříkům za přání. To zdraví a štěstí teď budu potřebovat, neboť jak jsem psala na Zvířetník, svátky se mi poněkud sesypaly, ale pevně doufám, že se mi zlé vyhne. I my s Goliáškem Vám přejeme pohodové Vánoce a do příštího roku hlavně zdraví a bezva bydlení v Domečku.

  1. Kimi, šla jsem se s velkejma obavama podívat na Zvíř, protože jsem se bála, že se něco víc, než kovidího přihodilo, něco mnohem víc než kovidího. Páč jsem tragédka. Je to špatný, ale není to nejšpatnější, já se fakt bála, že se něco stalo s ledvinama. Držím moc a moc palce, aby byl syn brzo fit a v pořádku a Tebe to minulo. Vánoce tahle mrcha postihne po všech stránkách 🙁 . Drž se, nadopuj se vitamínama a nebuď moc smutná. Já vím, že v souvislosti s tím, co Tě teď v poslední době potkalo, je tohle už moc. Příští rok musí být lepším.

   1. Letos jsem chtěla Vánoce tak nějak škrtnout a ony mi téměř vyhověly. 😒Ale zato barborkám se dnes podařilo trochu rozkvést, z toho tak úplně unesená nejsem.😜😁

    1. Kimi, tak jak, tak jak?? Jak jsi na tom? A hele k těm barborkám – napsala sis k nim jména konkrétních šohajů? Abys jako vědíla, kdo bude ten vyvolenej 😀

 2. Přeji všem pohodové Vánoce a hodně zdraví, radosti a naděje do nového roku. Raven + bígl Tobík a kočičáci.

 3. Děkuju 🙂 . Přání už jsem obdivovala v mailu – já jsem matla, však jsi viděla, co posílám 😉
  Ale to nic nemění na tom, že tobě, Davidovi a oběma ohařskejm přeju krásný a pohodový Vánoce a do příštího roku jen samý pěkný!

  1. Zano, moc díkujeme jak za přání v emilu, tak za přání tady. Doufám, že si svátky užíváte a taky přeju do novýho roku samý dobrý věci.

 4. Kam se mi ztratil komentář??
  Tak aspoň stručně pro případ, že odněkud vyleze.
  Petro, přeju tobě i Davidovi a oběma ohařskejm krásný a pohodový Vánoce a do příštího roku jen samý pěkný.

  1. Já ty komentáře teď musím některý schvalovat, nevím proč, musím vyzpovídat paní administrátorku, zatím na to nedošlo. A jak jsem tu nebyla, tak čekaly ve frontě.

 5. Stejne sem si to paradni prani musela projit jeste jednou a pobavilo uplne stejne jako poprve 🙂
  tak si to uzijte:)

  1. Tak jsem ráda, že přání pobavilo, já se u něj taky bavila. Jen nevím, co budu dělat příští rok. Už došly zásoby sněhovejch fotek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..