Čtvrtá, čtvrtááá, čtvrtááá!

Čtvrtá adventní neděle je tu. 

A Ježišek už by měl být pohotovosti, páč jsme byli fšicí nejhodnější, takže ho čeká fůra práce, aby nám doručil ty dárečky. I tuhle neděli si užijte, jak nejvíc to půjde a urvěte si pro sebe chvíle pohody a klidu. Koledy, vaječňák, koledy, purpura…..hašení…vaječňák… koledy, frantik co dohořel, koledy, další vaječňák, znovu zkusíme tu purpuru……..další hašení, purpura končí na zápraží a dojde vaječňák :D. A mezi tím nějaký to vožení tvárnic a jejich rozřezávání, na to se vyloženě těšim 😀 . Takhle nějak to u nás asi bude. 

Tak ať je ta neděle tak pohodová, jak jen může být

2 komentáře u „Čtvrtá, čtvrtááá, čtvrtááá!

  1. Já jsem nehodlala nic moc zdobit, ale dneska jsem vyměkla a vybalila jsem papírový betlém, kouřovýho dědka, kterýmu jsem hned zapálila, aby to vonělo, německou dřevěnou ozdůbku (nahoře větrníček, pod ním krmeleček, srnečka, lidičky), kterou ale nemůžu rozhýbat, protože má rozbité držáčky svíček a připravila jsem si stromeček , zatím nezdobím. Vzhledem k uzdraveným ledvinám už nemám zákaz alkoholu, vaječňák neumím, asi to budu řešit medovinou.

  2. Joj, Kimi, tak tos v předstihu, já stromek ešče nevyndala, chystám se dneska. Medovina ovšem jest velmi vánoční pitíčko, zvláště teplá! Taky si dneska špuntnu tu co jsem loni dostala. Tak na zdravíííííí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..