Třetí adventní neděle

Dneska zapalujeme třetí adventní svíčku.

Já ji sice, jako ty dvě předchozí, zapálím až na poslední chvíli a na chvilku, protože se domů vrátíme večer. Ale – přeju všem klidný adventní víkend. Ať nám ho nic a nikdo nezkazí a ať si ho nezkazíme taky my sami. Na tohle jsem kupř. docela expert já 🙂 . 

6 komentářů u „Třetí adventní neděle

 1. Tak expert jsem teda taky – občas. 😜Kupříkladu tento týden se mi podařilo sehnat výhodně pravou svíčkovou, tak jsem si chtěla udělat supr nedělní adventní oběd, ovšem přípravu jsem poněkud zvrtala. 😢🤢🤦‍♀️Jíst se to dá, ale není to úplně ono, už se mi povedla i lepší.

  1. Neestraš, chystám se na totéž. Z farmu u Domečku jsem koupila pět kilo nádhernýho hovězího a ešivá si to zkazim!!! Ta za to může Kimi, páč mi to přivolala 😀

    1. 😀 😀 já z toho budu mít štréz! To maso je prostě jako máslo, je krásně červený, měkkoučký, bojim bojim, že to zkazim.
     jsem hrozně ráda, že se mi podařilo takhle to maso sehnat, že to zvíře nežilo nějakej hnusnej život a jeho konec nebyl v dobytčáku a frontě na jatkách.

     1. Já jsem udělala tu chybu, že jsem čučela do receptu na dietní svíčkovou, tam bylo péct 45 minut, to mi ovšem nedocvaklo, že ta dietní je z krůtích prsíček. Ta pravá svíčková se má péct 90 minut (já ještě večer předtím naložím do zeleniny Halali). Pak se mi nechtělo tahat mixér, tak jsem zeleninu pasírovala přes cedník, prošlo míň, mrkve, než by bylo třeba, takže ta omáčka je taková světlejší . Ty se takovým z lenosti chybám určitě vyhneš a bude to super.

 2. Kimi – já se chystám právě taky předem naložit a tak mě to donutilo akci odložit 😀 páč zítra vyrazíme zase do Domečku a já bych to asi nestihla vyrobit, tak to musím nějak sesumírovat, aby se mi to povidlo. Tož jsem vytáhla kus kuřete z farmy a udělám ho na paprice nebo s rajčatovou omáčkou. Každopádně až na to dojde, podám report 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..