Čtenářský vánočkový pozdrav

Poprosila jsem Kimi v jednom komentáři pod článkem,

ešivá by neposlala Goliáška s jeho předvánoční nadílkou. Fotky se nepodařilo vložit do čtenářskýho fóra, tak jsem navrhla, aby to Kimi poslala mě, že to tam dám. No a krom Goliáška s myškou mi Kimi poslala i jedno foto vánočkový, tak jsme se dohodly, že ho vyhodím rovnou sem, mezi články, ať se taky můžete pokochat. Stejně nic nemáte na práci, krom pečení cukroví, zdobení cukroví, shánění či balení či odesílání dárkůch, cídění domácnosti, vaření vaječňáku , zapalování svíček a purpury, takže se flákáte skorem, že jo 😀   a tak se ešče trochu víc vánočkově nalaďte 🙂 :

Kora a Goliášek v čase vánočním
Kora a Goliášek v čase vánočním

 

Goliášek dostal myšu a nejen myšu! 🙂

No a já musím zavolat do oblíbenýho sekáče, ešivá mi tam něco paní nepřichystá, aby ohařiska a mňoukavec nepřišli zkrátka.

Kulichová aktualizace – to abyste viděli pořádně, jak krásnej himalájskej kulich měl pan Goliášek na sobě 🙂

 

4 komentáře u „Čtenářský vánočkový pozdrav

  1. Kulich, který jsem nasadila Goliáškovi, je velká vzácnost.😉 Přivezl mi ho syn z výpravy do Himalájí. Je z jačí vlny, krásně teploučký, ale poměrně náročný na údržbu. Jednou jsem při přepírání dala trochu teplejší vodu a poněkud se srazil, ale nosit se pořád dá, nasazuji ho hlavně při mrazech.😃 Golimu jsem čepici půjčila na focení pro PF, jinak měl na zimu vlastní kožich😁. Až teď, když začal trpět artrózou, jsem mu pořídila do nepohody obleček. Kora měla modelů více, protože catahoulí srst díky jejich původu netvoří na zimu podsadu.

  2. To musí být výhřevnej kulíšek, z jaka! Ty žjofka užofka! Staříčci si obleček zaslouží. Bubinka taky měla. A dokonce už i mdm Taliprdová byla v oblečku, když si pořídila tehdá psincák. Ovšem pohled na mladýho ohaře v oblečku je…….tristní 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..