Začíná Advent

Období na který se v zimě vždycky těším jako malej harant.

A tak bych vám všem chtěla popřát, ať ho můžete prožít v klidu a hlavně ve zdraví.  Opatrujte se a dávejte na sebe pozóra. Já…….. se budu flákat na Maltě 😀 . Ale já si ten advent v tom betonu, prachu a špíně vybojuju! 😀 . V batůžku totiž nemám želvičku, ale domeček na svíčku, malej adventní věneček, velkej adventní věnec na branku, světýlka a spoooustu svíček. Když to půjde, zkusme se neštrézovat jako já ve čtvrtek, když jsem dělala doma výzdobu a Brtnik byl sám v Domečku. Nezvedal a nezvedal mi ten telefén a bylo devět a on nikde a já si vymyslela asi milijoun katastrofickejch scénářů při zdobení jedlovejch větví a slušně jsem se vystíhovala. Snažila jsem se to přebít rozumnejma argumentama typu – je to normální chlap, prostě se zakousnul do práce, neví, kde má telefén, jede a bourá a bourá…. a nevnímá čas…. Měla jsem nakonec pravdu, ale než jsem se ho dovolala, pěkně jsem se vyštrézovala. Takže takhle ne, přátelé, takhle rozhodně ne. Musíme si naordinovat klídek a nohy v teple (proto mám ty zateplený gumáčky, jenže ty jsou v Domečku, že jo, tak to mi tam byly prt platný).

Takže se snažme si ten čas letošních Vánoc užít i přes všechny možný kotrmelce, který tahle doba přináší a jak jsem psala, hlavně ve zdraví. 🙂

 

 

 

12 komentářů u „Začíná Advent

 1. Též přejem. Asi jsem připravila Goliáškovi trochu dřívější veselé Vánoce. Když jsem hledala ty světýlka na obojek, našla jsem starý psí plyšáky, ani nevím po kom jsou. Kora moc na hraní nebyla, tak možná ještě po jezevčících. Je to pejsek a myš. Myš má jednoznačně přednost, je neustále nošena po bytě a často bydlíkuje v pelíšku, to když nahlásím, že “SEBERÚÚÚ”.

  1. Jeditíííí von musí bejt ale Radovánek!! Že jooo? Že jo?? Nešlo by, prosím, foto vyrobit. Musí bejt ňuňuňůůů!

   1. Taky jsem si říkala, že by to chtělo zadokumentovat. V telefénu foťák mám, ale neumím to přetáhnout do počítače. Tak vyfotím a až to půjde, požádám bývalého kolegu ajťáka.

    1. jooo, hooodná Kimi, hooodná. Třebas bychom to tady zvládly i na dálku? Když se spojí telefén s počítadlem nabíjecí šňůrou, tak když otevřeš složku Tento počítač, vyjede seznamu složek, který v Tento počítač jsou. Měla by se objevit ikonka pro telefén. Po jejím rozkliknutí zase vyjede seznam složek. To jsou složky, který jsou zase v telefénu. Najde se v něm složka DCIM (vůbec nevím, co to je za název) a v ní by měla být složka Camera a tam už by měly být jednotlivý fotky vidět. Pak se na tu fotku ukáže levým myšítkem a přenese se do nějaké složky na fotky, kterou už máš předem otevřenou v počítadle. Jestli to máš teda stejně, jako to mám já. Můžeš to vyzkoušet na nějaký fotce, na který nezáleží, kdyby se to nepovidlo.

 2. tak preju, at je bez stresu a uzivas si ho aspon trochu jak jsi zvykla, kdyz ses na nej tak tesila 🙂

  1. jooo to já se snažím neštrézovat, jen ty světýlka mě fčéra trochu doběhly 😀 přišlo mi, že jich mám málo na dvě domácnosti a musela jsem zahamounit. 😀 už mi to svítí v truhlíkách, v sobotu vyzdobím trošku i Domeček. Dělám těsta 🙂

   1. ostatně jako drtivá většina domácností okolo. Až mi jako připadá, jestli chyba nebude někde jinde 😀

 3. Aááha, no ale jde to třeba taky přes USB spojit s počítačem? pokud ne, musí se vyndat paměťová karta, ta se strčí do takovýho udělátka, to se strčí do počítadla a pak je postup stejnej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..