Komediant-díl druhý

Když jsem minule říkala, že si Rumíček věci vynalézá sám a já mu u toho jen asistuju, nelhala jsem ani v nejmenším a nejednalo se ani o autorskou nadsázku.

I tentokrát vzal iniciativu do svých tlapiček a já tomu v podstatě dala jen jméno. Asi si zase v Domečku připadal nevyužitej a nebo mu schovávačka přišla málo sofistikovaná, když už se jí pomalu učí i Taliprtka a tak přišel s něčím novým.

Vychází to – logicky – z jejich naučeného zavírání dvířek od kuchyňský linky. Kdy překvapivě  i Taliprtka pochopila, že pokud to náhodou odstrčí opačným směrem a dvířka se nezavřou, ba naopak zůstanou otevřený, jsem zticha a musí zkusit do toho drcnout z druhý strany dvířek, aby se to zavřelo. Dalo jí to roky práce , ale nakonec to dokapalo tam, kam mělo 😀 .

Ten den zase šaškoval, když jsem vařila, a poté, co jsme projeli pár blbinek, se opět postavil vedle mě a dělal Máchala – neboli máchal ocáskem. Jasněě, jasněě, jen to tady zamíchám a jdem. Vběhnul teda do pokoje, rozhlídnul se a když já nic, tak žďuchnul do dveří. “Hmm, no, to si ššššiikovnej.”, pravila jsem mu. Ale nepřišlo mi to nějak zázračný. Vteřinový zamyšlení, zaběhnul za dveře a drcnul do nich, až se přivřely. “To už je lepší, seš výýbornej” dostalo se mu mojí pochvaly. A při dalším kroku už jsem byla zticha, dokud dveře nezavřel docela. A protože je k tomu nutná troška razance, dveře pěkně bouchly a já se rozesmála. Okamžitě mě totiž napadlo k tomu přidat povel znějící “Rumoušku, a co uděláš, když nechceš s nikým mluvit?”

No a tak jsme za pár minutek dali dohromady tuhle ptákovinu (vydržte až do úúplnýho konce) :

 

Mimochodem – ten začátek, kdy dělá na úvod toho cíplýho pejska, to je taky jeho iniciativa, která to celý ešče víc zhumornila 😀 😀 .

 

8 komentářů u „Komediant-díl druhý

  1. Jenom čumím, co se dá z pejsků vykutat při inteligentním vedení.
    Rumíčku bacha, Máchalovou za lotroviny odnesli čerti.

    1. Enemže Máchalová byla hříšnice, von je anjel. Někdy padlej, když dělá padnutýho, ale jinak anjel 😀

        1. 😀 přesně, to jebnutí těma dvěřma je na tom to nejlepší 😀 😀 S tou večeří…. to bych to neměla asi dál učit Taliprda, páč ta má s nedostatečným a včasný přísunem živin potíže neustále 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..