Exkluzivně pro čtenáře Zrzavce

Vážení a milí čtenáři, máme pro vás žurnalistickou pecku!

Našemu redakčnímu týmu, pracujícímu v těžkém utajení, se podařilo jako jedinému na světě, získat exkluzivní záběry světově známé celebrity Rumíčka.

Tato hvjézda celosvětového formátu se v současnosti připravuje na casting pro roli Ovčí babičky v novém pohádkovém seriálu pro děti. A našemu fotografovi se podařilo ulovit jedinečné záběry z maskérny, kde se naše hvjézda připravuje před výstupem:

Doufejme, že jej brzy uvidíme jako hlavní postavu tohoto známého Večerníčku!!

😀 😀 😀

Já teď nechci kypět nějak samochválou, ale … bože tohle by měli prodávat jako antidepresivum v lékárně. Já se směju pokaždý, když to vidím. A doufám, že Vám to vylepší náladu taky. 

15 komentářů u „Exkluzivně pro čtenáře Zrzavce

 1. Směju se taky, ale nebere Rumíček tu roli až příliš vážně? Tváří se veledůležitě, ale moc nadšeně nevypadá.?

 2. Tvl tvl tvl nééé, to je jouda 😀
  Samo, že není nadšen, když z něj děláš vovčí bábrli!
  Určitě by na hlavince raději měl klobouk Napoleonůf!

  1. ano souhlasím, je to velejouda. Jeho gezichty mě vždycky dostanou 😀
   Já mu tak půjdu shánět do Lůvru či kam Napoleonůf klobouk! 😀

 3. Ahoj, Peti a smečko 🙂 našla jsem hlásání o štěněti se zpožděním, tak se tážu: 1) počká to do jara? 2) když to nepočká do jara, můžu se poptat i sousedky, která má psí kadeřnictví a klientů a známých… no jako psů 😀 mám? pa a psiska podrbej za ušisky od Evy B. + smečky z Pětikočičína 🙂

  1. Ahoooooj Evooo, ráda Tě po tak dlouhý době “vidím”. Zeptám se Zdeny. A to štěndo zjara by bylo jaký štěndo?
   Máš se? Daří se?

   1. psala jsem to Psa – na jaře budou malí yorkové z prověřené chovky, je to kamarádka naší sousedky a oni si od ní budou na jaře brát ke svojí pejsce druhou 🙂

   2. nevím, jestli komentář prošel – psala jsem to na Psa taky, budou to malí yorkové od kamarádky naší sousedky, oni si tam už zamluvili druhou pejsinku k té svojí stávající, aby měla kámošku 🙂

    1. Moc díky, dám Zdeně vědět. Vím, že york je ve hře taky, zatím je favoritem pudlík, či skoropudlík. Jak je to pak ovšem s časem to nevím, protože co tak vím, smutno po Bóně je veliký.

     1. tak já se pozeptám i sousedky, co má salon pro psy a zjistím, jestli se nebude u yorků chovat i teď na podzim náhodou….

 4. Evo dík, dám vědět Zdeně, má teď dovču, pak mám dovču já, tak až se sejdeme.

  1. Petíííí novinky mám 🙂 takže malí yorkové: 4.8.2020 se narodila štěňátka v chovce u paní Kateřiny Theimer . další chovka – paní Růžena Fišerová z Vlašimi, plánované štěničky příští rok na jaře, pejsánkové spíše menšího rázu. pak mám doporučení na další dvě spolehlivé chovatelky, a to paní Luca Velic Lucoszek a paní Markéta Horklová. všechny čtyři jsou aktivní na AtlasuHub v sekci yorků 🙂 tak prosím předej dál, třeba to bude Zdeně užitečné 🙂

   1. Evi, tak já zjistila že yorka nakonec ne. Favorit je pudlík nebo ješté i biewer. A teď je ještě ve hře vořišková jménem Kessinka, se uvidí za týden.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..