Exkluzivně pro čtenáře Zrzavce

Vážení a milí čtenáři, máme pro vás žurnalistickou pecku!

Našemu redakčnímu týmu, pracujícímu v těžkém utajení, se podařilo jako jedinému na světě, získat exkluzivní záběry světově známé celebrity Rumíčka.

Tato hvjézda celosvětového formátu se v současnosti připravuje na casting pro roli Ovčí babičky v novém pohádkovém seriálu pro děti. A našemu fotografovi se podařilo ulovit jedinečné záběry z maskérny, kde se naše hvjézda připravuje před výstupem:

Doufejme, že jej brzy uvidíme jako hlavní postavu tohoto známého Večerníčku!!

😀 😀 😀

Já teď nechci kypět nějak samochválou, ale … bože tohle by měli prodávat jako antidepresivum v lékárně. Já se směju pokaždý, když to vidím. A doufám, že Vám to vylepší náladu taky. 

15 komentářů u „Exkluzivně pro čtenáře Zrzavce

 1. Směju se taky, ale nebere Rumíček tu roli až příliš vážně? Tváří se veledůležitě, ale moc nadšeně nevypadá.😀

 2. Tvl tvl tvl nééé, to je jouda 😀
  Samo, že není nadšen, když z něj děláš vovčí bábrli!
  Určitě by na hlavince raději měl klobouk Napoleonůf!

  1. ano souhlasím, je to velejouda. Jeho gezichty mě vždycky dostanou 😀
   Já mu tak půjdu shánět do Lůvru či kam Napoleonůf klobouk! 😀

 3. Ahoj, Peti a smečko 🙂 našla jsem hlásání o štěněti se zpožděním, tak se tážu: 1) počká to do jara? 2) když to nepočká do jara, můžu se poptat i sousedky, která má psí kadeřnictví a klientů a známých… no jako psů 😀 mám? pa a psiska podrbej za ušisky od Evy B. + smečky z Pětikočičína 🙂

  1. Ahoooooj Evooo, ráda Tě po tak dlouhý době “vidím”. Zeptám se Zdeny. A to štěndo zjara by bylo jaký štěndo?
   Máš se? Daří se?

   1. psala jsem to Psa – na jaře budou malí yorkové z prověřené chovky, je to kamarádka naší sousedky a oni si od ní budou na jaře brát ke svojí pejsce druhou 🙂

   2. nevím, jestli komentář prošel – psala jsem to na Psa taky, budou to malí yorkové od kamarádky naší sousedky, oni si tam už zamluvili druhou pejsinku k té svojí stávající, aby měla kámošku 🙂

    1. Moc díky, dám Zdeně vědět. Vím, že york je ve hře taky, zatím je favoritem pudlík, či skoropudlík. Jak je to pak ovšem s časem to nevím, protože co tak vím, smutno po Bóně je veliký.

     1. tak já se pozeptám i sousedky, co má salon pro psy a zjistím, jestli se nebude u yorků chovat i teď na podzim náhodou….

  1. Petíííí novinky mám 🙂 takže malí yorkové: 4.8.2020 se narodila štěňátka v chovce u paní Kateřiny Theimer . další chovka – paní Růžena Fišerová z Vlašimi, plánované štěničky příští rok na jaře, pejsánkové spíše menšího rázu. pak mám doporučení na další dvě spolehlivé chovatelky, a to paní Luca Velic Lucoszek a paní Markéta Horklová. všechny čtyři jsou aktivní na AtlasuHub v sekci yorků 🙂 tak prosím předej dál, třeba to bude Zdeně užitečné 🙂

   1. Evi, tak já zjistila že yorka nakonec ne. Favorit je pudlík nebo ješté i biewer. A teď je ještě ve hře vořišková jménem Kessinka, se uvidí za týden.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..