Sto tisíc

Vážení a milí.

Blíží se nam stotisícofka!! Neboli stotisící návštěvník a čtenář stránek. Týýý žjofkáá! To by mě nikdá ani nenapadlo!!!! Ani ve snu. 

Jak se znám, stopro tohle číslo propásnu, tak jako ty předchozí jubilejní, protože se budu někde šmrdolit s ohařiskama.  Ale rozhodně to není pro mě nic samozřejmýho. Hrozně moc si vážím toho, že sem rádi chodíte číst a poctivě se snažím, aby co číst bylo. Nebo se o to spíš možná snaží naši ohaříci. Někteří z nich určitě teda 😀 😀 .

A já moc děkuju, že vás to pořád baví, děkuju nejen za sebe a paní administrátorku, který jsem pořád stejně vděčná, že se takhle hezky stará, ale děkuju vlastně i za ty, kteří jsou mi inspirací. Za ty co se proháněj za Duhovým mostem

A pochopitelně za ty, co se prohánějí tady

 

Bez čoklidů by byla nuda, to víme všichni.  A tak buďme hlavně rádi, že jsme my i oni zdravý, abychom si to mohli pořádně užívat. 

Jsem moc ráda za tenhle grafomanskej plácek a jsem ráda, že se tu takhle virtuálně střetáváme a že je tady pohodička. 

Tak “čííírs” do další stofky!

Tak na další stofku!

 

 

P.S. Tady Dennyky si přála, že aby jako ten stotisící fstoupifší dostal výhru nějakou. Tak sem se původně rozhodla, že:

Ano ten, kdo bude stýmtisícím čtenářem a následně  ho ešče taky vylosujeme za přítomnosti nějakýho notáře (a že těch tady máme hojnost  ? ),  tak ten slavnostně za zvukůch fanfár obdrží výherní poukázku na báječné adrenalinové odpoledne s Taliprdem f polích na volno, a jako bonus v přiloženým batůžku bude mít svěrací kazajku, do který se ešče rád sám zašněruje, až bude čekat na příjezd vozu rychlé pomoci řízeného doc. Chocholoučkem.

Poté mi ale došlo, že to už by sem asi nikdo radši nikdá nepřišel a skončili bychom na čísle 99 999 a já bych tu zvostala sama. A to se mi úplně jako nechce, takže ten kdo vyhraje -nebojte se – dostanete prt! 

A je to vyřízený!!!! 🙂

22 komentářů u „Sto tisíc

   1. Je mi jasné, že některé by tato výhra potěšila. Některé zrzavé….. kterým polštáře doma z ničehož nic vybuchujou, že jo? 😀 Leč nevim úplně, ešivá by panička ocenila, že zrovna tohle vyhrála 😀 , myslím, že takových obětí by asi schopna nebyla 😀

 1. To prijde zejtra rano a ja u toho nebudu, tak si odvickuj sampus ci jinej snaps. Whiii, at se prasi za kocarem! 🙂

  1. Provedla jsem s předstihem radši včera, to otevření prosecca, páč jsem furt sledovala, furt sledovala a pak už bylo jasný, že to přijde v noci nebo nad ránem a… to se mi úplně jako nechtělo vstávat a bouchat žampuňský, páč to bych řekla, že tělo by si nevocenilo .:D

 2. Tak jsem se dívala ráno (vlastně už včera) a hodně to doteď poskočilo, myslím, že dnes se na těch stotisíc už dosáhne. A je to fajn, pro mě vždy fajn počteníčko i zajímavé zkušenosti kontaktu se strakatým poděsem. Těším se, až těch čtenářů bude čtvrt mega – kéž je Ti Taliprtka bohatou, ale radostnou inspirací.

  1. Jooooo, už to máme, uuuž je to tam! Vivááát” 😀
   Jsem ráda, že čtení baví , snažíme se rukou a tlapkou nerozdílnou na tom pracovat. Vlastně fšicí čtyři. Neb i Brtnik má svůj nemalej podíl.
   Taliprtka se teď docela snaží i o tu radostnou inpiraci, tak by jí to mohlo už zvostat. 😀

  1. Já prosim….. to nebyla , to sem ešče byla na vlnách spánku. Mělo by se to vyšetřit. Páč se obávám, že “pachatel / ka” výherce se asi radši nepřizná, aby náhodou nevyhrál . Neb co kdyby došlo na realizaci toho původního flekatýho záměru, že jo?
   😀
   Díky čajdo, ještě jednou i takhle mimo článek.

  1. No letí to příšerně, ten třetí rok jsem si uvědomila taky. Škoda, že se ta stotisícovka a tři roky od spuštění webu nesešly i datumem, je to o kousek.

 3. Já tu byla načumovat ve 22:59 a číslo bylo 99 991 se sem v noci někdo vkrádá!
  A gratuluju též a jsem ráda, že stránky žijou 🙂

  1. Já tu byla nějak po desátý a to ešče vypadalo, že to právě dáme až dneska a pak měl někdo noční směnu a dotáhnul to do vítěznýho konce.
   Já jsem taky moc ráda, že je tu takhle živo, to mě vážně nikdá nenapadlo, myslela jsem si, že si tu nejspíš budu psát sama se sebou 😀 😀 😀

 4. Ja vam prozradim, kdommel.nocninsmenu a to boti z ruska. Namatkou sem probrala par ip adres co prisli prede mnou a rusko, francie, rusko… tzn. bud pokus o spam, nebo indexovaci boti (coz bohuzel nelze vyjmout efektivne z tech statistik), ktery pocitaji holy pristupy.
  Jenze timhle technickym vsuvakem vam zas zkazim radost:D

  Ale jestli esuska bude bit taliprd do obalky a posilat do ruska tak by si mela dat bacha aby ji nenarkli z pokusu o genocidu celyho naroda 😀

 5. ……mela dat bacha aby ji nenarkli z pokusu o genocidu celyho naroda…….

  😀 😀 : D tak ale řešení by to bylo, takhle jí použít, to je dobrej nápad možná 😀 By se Putiputiputi divil.

  No takže na stofce vlastně nejsme ešče, jo? Takže někdo ešče můžeme vyhrát? I já??? Jo???? Že bych vyhrála zase Taliprda??? 😀 😀

  1. Preeesne ale to se tezko takhle pocita, drzela bych se toho za na 100 ses a vyhrali rusaci 😀

   1. Dennyky – jak co vyšlo s rusákama? vy ste si je vobjednali, aby tady klikali ? 😀 😀

 6. …..a vyhrali rusaci ……

  NE!! TO NEEE! nenajdeš tam náhodou nějakou jinou národnost – aspoň jednu?????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..