UUUUUŽ TO ZAČLOOO!!

V neděli začal Advent a pro mě moc krásnej čas.

A já bych moc chtěla a moc všem přála, aby byl krásnej i pro všechny ostatní. I když vím, že ne vždycky to jde, protože je třeba v tom životě teď smutek, nebo trápení. Ale moc, moc bych všem přála, aby i přes to jim ta Vánoční hvjézda přinesla trochu toho světla do života. Aby jim umožnila aspoň trošku se tý vánoční krásy nadechnout. Protože by si to zasloužili.

A my co žádnej smutek a trápení nemáme, my si to hezky uvědomíme a budeme si toho vážit. A nebudeme bláznit a štrézovat. Uklidníme se a……… pošleme těm, co to trápení a smutek mají, trochu našich myšlenek a energie. Nic nám to neudělá a jim to třeba pomůže. Už jen třeba to, že na ně někdo, někde ve tmě myslí i když je nezná, může být aspoň trošku hezkej pocit. Jo? Nebudem hamižný a pošlem trochu tý svý energie těm, co jí potřebujou.

Co nejklidnější Advent všem přeju. I za ohařiska. Obě, i přes to, že to flekatý moc na klidu nepřidá 😀

Náš kostelíček ve tmě
Náš kostelíček ve tmě

7 komentářů u „UUUUUŽ TO ZAČLOOO!!

  1. Jojo, už to jedu ve velkým, doma nazdobíno, milijouny světýlek a svíšek, pálim purpuru a užívám si návštěvy.

 1. Posílám klidové poselství Talince, aby Ti ten bezvadnej advent nekazila. Já jsem kvůli nařízenému klidovému režimu zatím nic neudělala, ale v pátek se dostaví synek a vyzdobí, tak pak si to snad budu užívat též (pokud se zas nějakého ledvinového kamínku nezmocní cestovní horečka).

  1. 🙂 tak snad to klidový poselství našemu Tupohlávkovi do makovice dorazí 😀
   Jee, synek je hodné děcko, že se o máteř postará! To je fajn, protože to by bylo jináč takový smutnější. A já posílám poselství Tvým ledvinám, aby si už daly s kamením pokoj! Když se přeje pokoj lidem dobrý vůle, popřeju já pokoj ledvinám dobrý vůle! 😀

   1. No synek je jednak hodně nezávislý a druhak hodně zaneprázdněný (jak říkám fvp = furt v pr… – hasič, řidič záchranky, horská služba, vodní záchranná služba, dálkové studium), ale když matička potřebuje, dostaví se.

    1. Jee, to je háský!! Vážně, páč kolikrát ti hošíčci nejsou použitelní. Ale když je takhle společensky prospěšnej, tak se nedivím, že je i mateřsky prospěšnej. Zaslouží pochvalu před plně nastoupenou jednotkou 🙂

    2. Tak to je hodnej, trochubti doma helfnr a hlavne se nestresuj a klidek, cukrovi klidne objednat a havne si to uzit:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..