Suprofka

Páteční. Fšécko pěkně prokombinovaný, tak se mi to líbí!!

Pánčička dovalila o fous dřívějc, než jindá v pátek, že abychom nebyli úplně po tmě. Pěkně sme se spolu přivítali, nakázala Taliprdovi, že má jít na místo, abych měl prostor pro sebe. A pro začáteček, že půjdeme za barák na louku a zcela výjimečně vezmeme flekatýho trestance s sebou. Na krátkým vodítku, jen aby se vypustila a nestepovala doma se zkříženejma nohama a pak ji necháme páníkovi, na kterýho počkáme venku. Dobře to vymyslela. 

Hele a za barákem jako z udělání se sešla výborná partička! Tooo sem si to užiiil!! U hřiště totiž byly Pegča s Andulou. Takovej frbulí tým. Maji moc milou pánčičku, tu oblibuju, páč se nechá líbat a směje se u toho. A chápe, že mě doma nepomazlej.  A taky maji malilinkatýho páníka. Menuje se Viktor, je jen o mydlifousek větčí než já a…. helejte – sme kámoši jako. Von má totiž ten správnej výcvik vod holek a já se mu moc líbim. Pochopitelně jeho lásku vopětuju, to je jasný. No ale, když si byl hrát na hřišti, co je voplocený, tak to sem vám byl veleneščastnej a potřeboval sem se tam za nim propasírovat krz šprušle. Enemže už jako to nejde, páč sem velkej pán, jak řiká pánčička. Nemohnul sem ho ale nechat bez dozoru a dělal šécko pro to, abych se za nim dostal. A tak nakonec Viktor šel z hřiště ven za  mnou 😀 Tooo sem byl radostnej. Byla to velevýborná společnost. Holky frbulí, jak kdyby věděly, že s Taliprdem se nemluví 😀 😀 , tak ji ani pozdravit tentokrát nešly. Ta seděla, páč musela a čučela. Jooo halt, co se dá dělat. Tak sme si tam s frbulkama a Viktorem poletovali, až pak se milej Viktor rozhodnul, že se přidá k paní, která šla opodál s jorkšírknou Nelynkou. Byl tak rozhodnutej, že s nima půjde, až si vysloužil jeden piškot, co měla panička Nelynky pro ní v kapse 😀 😀 . Tomu řikám kynologický dítě 😀 .

Následně sme se rozloučili fšicí a nám už šel támdle páník. Tak sem uuuutikáál ho pozdravit. Taliprd si musela sednout , poté byla předána a my si mohli jít s pánčičkou dát pár koleček kolem zábradlího. A pak už sme šupajdili na pole. Kolem sámošky, takže to je jasný, že jo….. asi tucetkrát sem se proplížil šnekem na kola a když mě viděl páníček od Edíka, kterej tam byl nakupovat, smál se mi. A mě se líbí, když se lidi smějou, tak……. sem si dal ešče půl tucet, že jo. Ať z toho lidi kolem taky něco maj.

No a pak už šuuuup do polí. Pořád ještě to není na začátku zvoraný, tak jsme zamířili rovnou tam. Já si dal 3x balonek a pak sem ho už předal pánčičce, že mám důležitější věci. A tak jsme křižovali pole. Dva celý bažantiky sme vykřižovali. A další pak ešče, když sem musel cvičně prohledávat podle pokynůch. Zašli sme taky do řepky a tam sem taky cvičně prohledával dle pokynůch a vyprohledal dalšího bažantika. Pak už nás pánčička namířila dolů a došli sme na plácek opodál. A tam sme dali trochek ty kynológie. Nic moc velkýho, páč už se začlo šeřit. 

Přešli sme k haldám, ale tentokrát ne kvůlivá balonku, ale tam jsme si na nerovnostech a různejch kůlech a schodech dali takový řekněme pseudoagilitění. Překvapil sem pánčičku tim, že sem na ten jeden kůl vyskočil a chvíli tam setrval. To sem si prosim vymyslel sám!! Svou vlastní zrzavou hlavou. Jásala, to je jasný. Pak jsme zašli na chvilinku za álej a já byl zas za vysílač. Neboli sem byl vysílán tu dolevíčka, tu dopravíčka, abych prozkoumal teréna. Nešli sme nějak daleko, ani k bezďákům ne. Otočili sme to a já dostal volníčko, ať si poběhám, jak chci. Šel sem zkoumat do stařiny, to je jasný, to se musí využít. Občas pánčička hvízdla a já se dořítil, abych  byl zasejc vyslán do prostoru. U áleje jsme zase zašli k haldám ještě a u kraje to prošli. Došlo i na honičku s rákosovitou trávou, tak sem vám to měl dneska úplně šécko komplet!

Nejdřív trochu toho sousedskýho podružení, pak lovečina byla, kynológický cvičení taky bylo, stejně jako nějaký to agilitění, volná zábava taky přišla na pořad dne a nakonec ta tráva!! A potom ešče při návratu naprostý velkovolno po celou dobu, co sme přecházeli to nezoraný pole směrem domů. Hele jako, spokojenost největčí, to vám řeknu. Doma pak čekal dlábes a pak sem se mohnul spokojeně svalit na pelíšek. A pánčička taky, páč jí honí prej bacil. I proto prej to dneska natáhla, že kdyby jí bacil, ten bacil, tak ať si to ešče užijem. Ale bojue statečně, tak třeba bací vona jeho.

2 komentáře u „Suprofka

  1. to ste si krasne uzili, i kdyz snek na kola mi dal zabrat 🙂 ale tak super, ze ten drivejsi odchod si vsichni nalezite uzivali 🙂

    1. Já se snažím si nahrabošit nějakej čas, když máme tu klouzavku a pak si ho takhle užít , kdybych dokázala vstávat jako ty můžu chodit ve tři a to by bylo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..