Tak už se to profláklo :-)

Co?

No že u nás bydlí Jerry 🙂 🙂

Když probíhala na  chalupě přestavba předního pokoje, ponechal Brtnik kousek od dveří do obýváku ve zdi malou ďurku. Vypadala totiž jako vstup do myší chodbičky. Úplně přesně tak, jak to mívá myšák Jerry v oblíbeným animovaným seriálu Tom a Jerry. Jen tam ještě dodělat ty malilinkatý cihličky a bude to dokonalý, smál se. Když se konečně dostal k tomu, dodělat tenhle detail, byla u nás shodou okolností na návštěvě Peťa s Cuprumkou. A inspirovalo jí to. Aby mi poslala posléze poštou jednu dokonalou myšku. V životní velikosti a opravdu dost věrohodnou.

A  naplánovaly jsme spolu, že to předem Brtníkovi neřeknu a myš tam postavím. Ešivá von se chytí. Jak řekly, tak udělala. A chytil se. Myšák tam chvíli postával, až došlo k ftipný scénce, kdy se Brtník uprostřed rozhovoru dost leknul. Ne že by se myší bál. On, kterej loví hady holou rukou a tak podobně. To vůbec, leknul se totiž, že máme v chalupě myš a to poměrně drzou myš, neb panáčkuje drze kousek vedle nás a ničehož se nebojí 😀 😀 . Radovala jsem se, jak jsme ho s Peťou dostaly a hned jí šla dát report. Říkaly jsme si pak svorně, jak dlouho tam asi myšák vydrží stát ohařiskama nepovšimnut a v utajení. Páč jakmile bude odhalen, čeká ho jistej a nevyhnutelnej osud. Teda v případě, že ho odhalí Taliptka. 

Tak na to zatím nedošlo, první ho vyšpijounil Rumíček:

 

Tak jsem zvědavá, jak dlohou ještě bude Jerry v utajení před Tali, páč ta jak na to přijde, moc šancí mít myšák nebude 😀 😀

8 komentářů u „Tak už se to profláklo :-)

    1. Že jo? Ona takhle na fotce ta myša nepůsobí až tak živě, – páč to fotosvětlo to pochopitelně odhalí, ale když stojíš a ona si tak panáčkuje u tý ďurky – tak je ta iluze pro první moment dokonalá. A jak se ešče nehnula a čuměla vyzývavě nahoru na Brtnika:D , tak to klaplo dokonale . Rumoušek byl unešen, že má novýho přítele 😀 😀 . Doufám, že se podaří, aby to hned tak neprovalil před Tali, páč to pak Jerry nepřežije.

  1. 😀 😀 Dokonaly! Ten je a jakou ma durku. 😀
    Snad si tam Jerry neudela mejdan pres zimu a nepozve kamose. 😀 Ja dva Jerryky vcera chytla v chodbe, snad si daj dalsi vedet, ze tady party nehrozi.

  2. Chachaaaa, kdyz jsem cetla zacatek, rikala jsem si tvl ta je fakt prdla, ma radost i z mysky na chalupe, ostatni lide by v tehle situaci povolali deratizera ??? ale kdyz jsem cetla dal tak jsem se musela sklebit, super napad, Brtnika i Peti ??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..